מסחר באמזון כל אחד יכול
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מסחר באמזון כל אחד יכול 

מאת   20/04/2018 |  נצפה 892 פעמים

כולנו מכירים את ענקית הקניות והמומחית למסחר באינטרנט – אמזון.

אמזון הייתה מחלוצת חברות הסחר באינטרנט, תחילה רוב המסחר של היה ממוקד במכירת ספרים ולאחר מכן נוספה מכירת תקליטורים, ועם השנים הפכה אמזון לאימפריה ולאחת החברות המובילות במסחר אלקטרוני.
נושא המסחר באינטרנט קיבל בשנים האחרונות תפנית מעניינת ותפס תאוצה בקרב קהל הלקוחות הנאמן שאמזון החלה לצבור.
כיום בעלי עסקים רבים מבינים שאם לא יעברו לסחור באינטרנט הם יכולים במקרה הטוב להפסיד את היכולת להעלות את מחזור המכירות שלהם, ובמקרה הקיצוני אף להגיע לקריסה כלכלית אם לא יעברו למסחר באינטרנט, הם פשוט יאבדו קהל רב ולא יעמדו בתשלומים ובהוצאות השונות.
הרבה אנשים הפנימו שבעידן המודרני, חוקי המשחק של הפרנסה, והדרכים להרוויח כסף השתנו, והיום כדי להרוויח כסף לא חייבים לעבוד קשה אצל מעסיק מסוים אלא אפשר לעבוד קשה מהבית וליצור לעצמנו את ההכנסה הרצויה ללא כל מגבלת אזור מגורים או מדינה שבה אנו חיים. העבודה המסורתית כבר מזמן הפכה לדרך הפשרה של אנשים כדי להתפרנס, ואילו עסקים אינטרנטיים החלו לתפוס תאוצה מרבית, כאשר יש כאלה שהפכו את אותם עסקים להכנסה העיקרית שלהם וכאלה המשלימים להכנסה הנוכחית שלהם.
בשנים האחרונות החלו סוחרים באמזון לחשוף את ההזדמנות הענקית שיש בסחר באינטרנט.

היתרון המרכזי במסחר באמזון הוא החשיפה למספר עצום של לקוחות, לקוחות אמזון הנאמנים.
אם נבחר לפתוח חנות פיזית ישנה חשיבות רבה למיקומה של החנות, מה שמתרגם בדך כלל לשכירות גבוהה והוצאות כאלו ואחרות וגם כאשר החנות חשובה, והיא במקום האידיאלי גם כאן היא מוגבלת למספר לקוחת מוגבל תושבי העיר, האזור ולעתים רחוקות כל המדינה, ומפספסת חשיפה לקהל לקוחות בינלאומי.

עלויות התחזוקה של חנות אינטרנטית באמזון הן שוות ערך לארוחה במסעדה, בנוסף קהל הלקוחות הינו בלתי מוגבל ועצום המכיל בתוכו מגוון רחב של לקוחות, כך שסיכוי ההצלחה באמזון גדלים משמעותית. רק לאחרונה הכריז מייסד החברה מר ג'ף בזוס כי לאמזון 100 מיליון לקוחות פריים.

כיום אנשים רבים הפנימו שבכמה קליקים פשוטים הם מגיעים מהר מאוד למוצר, ולמחיר הטוב ביותר לאחר שערכו סקר מחירים בלי לצאת מהבית ובלי לזוז מהכיסא.

לאחרונה אנו עדים לכך שנפתחות יותר ויותר חנויות אינטרנטיות בזו אחר זו, ובעלי החנויות הם בגילאי 14 עד 70. לשם הקמת החנות לא צריך רישיון או הכשרה מסוימת, במספר שעות אפשר כבר להתחיל לסחור ולהיכנס לעולם הגדול. יחד עם זאת, מומחי חנויות באמזון מציעים מגוון שירותים המסייעים בקידום ובהקמת החנות המקצועית ביותר, הם מציעים קורס אמזון, סדנאות, וובינרים ועוד, המסייעים להבנת המסחר ונותנים מגוון טיפים כיצד למקסם את הרווחים.

כיום אמזון טרפה את כללי המסחר והיא ענקית במגוון תחומים המאיימים על המשק ומעוררים דאגה רבה בקרב ממשלות ובעלים עסקים הטוענים לפגיעה בכלכלה ובעסקיהם. מעניין לראות איך המסחר האלקטרוני יראה בעוד כמה שנים והאם ימי החנויות והעסקים המקומיים תמו.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה