מכשיר מציל חיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מכשיר מציל חיים 

מאת   11/02/2018 |  נצפה 1548 פעמים

טלפון לוויני הוא פריט קריטי לכל אדם היוצא לטרק מסוכן. לא קשה ללכת לאיבוד ולהיכנס לאזורים מסוכנים ולכן, החשיבות שבטלפון טוב, באמצעותו אפשר להזעיק עזרה, היא גדולה במיוחד

התקשורת היא אחד הדברים הכי חשובים לאדם הממוצע כיום. כולנו מסתובבים כל הזמן עם טלפונים, עוברים לטאבלטים כאשר אנחנו בבית, עובדים עם מחשבים ניידים ומשחקים או מתכנתים עם מחשבים נייחים. חשוב לנו להיות כל הזמן מחוברים ומעבר לכך, להיות זמינים כדי לקבל שיחות והודעות.

הבעיה של ניתוקים היא די נדירה בארץ, לרוב יש לידנו מכשיר חשמלי כלשהו אשר עוזר לנו להיות זמינים. אך מה קורה בחו"ל? כשאנחנו מטיילים במקומות מרוחקים אנחנו מתנתקים ולעיתים במקומות המנותקים הללו יש הרבה מאוד סכנות. לאור הסכנות הללו, יש אחריות לקחת אל אותם מקומות טלפון לוויני.

הצורך בטלפון לוויני טוב הוא גדול ויכול להציל חיים. לא מעט פעמים אנשים אשר יוצאים לטיולים בדרום אמריקה או באוסטרליה הולכים לאיבוד ומוגדרים כמנותקי קשר. עם טלפון לוויני איכותי, כמו שמוכרים בחברת עולם קטן אשר מתמחה בטלפונים לוויינים ומכשירי איכון מסוגים שונים.

גיבוי לכל עת

האלמנט הכי חשוב בכל טלפון לוויני הוא האמינות והיכולת לתפקד בכל מקום. כאשר אדם נקלע למצוקה הוא רוצה לדעת שיש לו גיבוי. לא מעט שמענו על סיפורים בהם אנשים נקלעו למצוקה ופשוט לא הצליחו לקרוא לעזרה, ובכך הסתבכו עוד יותר. כאשר קונים מכשיר איכון, חשוב שיהיה קל לתפעול וכזה שיוכל למצוא תקשורת בכל מקום ובכל זמן נתון.

בחברת עולם קטן שמים דגש על תקשורת אמינה, ועל חיבור תקשורתי בכל מקום. כאשר יוצאים לטרק מסובך במקום מרוחק, צריך גם להשרות רוגע על כל המעורבים. גם לשקט הנפשי העצמי, גם לשקט של ההורים והמשפחה, וגם לזה של החברים. לא כל כך קשה ללכת לאיבוד בכל מיני טרקים בחו"ל, ולכן תעודת הביטוח הזו, בדמות מכשיר טלפון לוויני, היא חשובה מאוד לשקט הנפשי של כולם.

הצורך בתקשורת תמידית גורמת לאנשים רבים לקנות כרטיסי סים לחו"ל ולהשתמש באופן אובססיבי בחיבורי וויי פיי. לפי המשוואה הזו, בה אנשים צריכים להתעסק בכל מיני פושים זוטרים כשהם בחו"ל, אין כל סיבה שכל מי שיוצא לטרק מסוכן ייצא עם טלפון לוויני, בדיוק באותו אופן שהוא יוצא עם בגדים חמים, אוכל ואוהל. הטלפון הלוויני הופך אט אט לפריט שהוא בגדר חובה לכל מטייל, וכך כל אחד צריך להתייחס אליו. מכשיר טוב ואמין יכול להציל חים, לא פחות ולא יותר.

רונן יעקב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה