מה עושים עם הילדים בפסח?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה עושים עם הילדים בפסח? 

מאת   08/02/2018 |  נצפה 1016 פעמים

 

 אנו כהורים תמיד נעדיף שילדינו יהיו תחת השגחה בזמנם הפנוי, לא היינ רוצים שילדינו ישבו שעות או ימים מול טלוויזיה או אינטרנט ויחשפו לתכנים שלא יועילו להם ,לא יעשירו אותם ולעיתים אפילו יכולים להזיק. לכן על מנת שינצלו את זמנם בצורה נכונה של הפנמת ערכים, אידיאלים וידע כללי, מסגרת חינוכית בצורת קייטנה היא הפתרון האידיאלי .

 

הפתרון המתבקש הוא קייטנה לילדי העובדים:

בחופשת פסח מדובר על 5 ימים שבהם חברות שמכבדות את עצמן נוהגות להקל על העובדים ולאפשר להם לעשות קייטנה לילדי העובדים בתוך החברה, לעיתים אפילו במחיר מסובסד ע"י החברה. הפתרון הנ"ל מסייע לעובדים לשמור על תפוקת עבודה גבוהה יחד עם תחושת הכרת תודה לחברה (מקום העבודה) שטרחה ועשתה את כל זה למענם. ניכר כי לחברות המתייחסות לעובדים כאל הון אנושי מאוד קל לגייס עובדים חדשים (בגלל התנאים המעולים) ואחוז עזיבת העובדים נמוך עד שואף לאפס , בנינו מי רוצה לעזוב מעסיק שאכפת לו מהעובדים שלו.

  קייטנה לילדי העובדים בד"כ מגיעה עם תכנית המשלבת תכנים חינוכיים ויצירתיים.

בחברות שונות מציעים המון תכנים שונים ייחודיים ומושקעים לקייטנת פסח ע"פ גילאים, אופי החברה ואפילו מזג האוויר  :

הערך של קייטנה בעיני הילדים :

בעיניי הילדים קייטנה היא חוויה בלתי נשכחת שהם לא מפסיקים לדבר עליה כשהם מסיימים את החופשה. החוויה הזו שיוצרת גיבוש בין הילדים השונים בכל מחלקות החברה. כשהילדים מבלים כמה ימים יחד ועוברים חוויות משותפות עם שאר ילדי העובדים, הם לא יודעים שלמעשה הם מפתחים מגוון יכולות תוך כדי למשל : תקשורת בין אישית, יצירתיות, יכולת ניהול זמן, ערכי שיתוף ועבודה על  כישורי המוטוריקה שלהם. כל אלה באים לילדים בצורת טבעית זורמת כיפית וחווייתית. מבלי שהם יודעים שהם נמצאים במסגרת חינוכית שמקפידה על התכנים המועברים להם. אותם תכנים  שנבחרו אחד אחד בפינצטה ונבנו במיוחד על מנת ליצור אצל הילדים חוויה חיובית שלא יפסיקו לדבר עליה.

* הכי מומלץ תמיד לחפש קייטנה שיש לה ביטוח,רישיון לקיום קייטנה, תפריט מזון ידוע מראש וכמובן לחתום על הצהרת בריאות שבה מצויונות רגישיות שונות של הילדים.

נכתב ע"י עידן אהרון - שירותי נוכחות באינטרנט. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה