פרסום מודרני בעזרת סרטי תדמית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פרסום מודרני בעזרת סרטי תדמית 

מאת   01/02/2018 |  נצפה 1316 פעמים

 ההתקדמות הטכנולוגיות משפרת לנו את החיים במגוון רחב של אלמנטים, כיום אנחנו יכולים לבצע פעולות ומהלכים שבעבר היינו יכולים רק לחלום עליהם. אחד מהכלים שעומדים כיום לרשותנו ואנחנו נעזרים בו לבצע מהלכים רבים בין אם מדובר על מהלכים שיווקים או לא הוא כמובן נושא של רשתות חברתיות והשימוש האינטנסיבי של עסקים בהם, מתוך הבנה כי זוהי הדרך הטובה ביותר להגיע לכמות גדולה של לקוחות פוטנציאליים.

הפעילות של עסקים ברשתות החברתיות באה לידי ביטוי ביצירת דף פייסבוק ולדאוג שהוא יהיה פעיל ועדכני באופן יום יומי במטרה למשוך לקוחות חדשים. עסקים רבים משדרגים את פעולות השיווק שלהם ובוחרים להפיק מספר סרטי תדמית עבור העסק שלהם מתוך מחשבה כי סרטי תדמית אלו ימשכו כמות גדולה של לקוחות חדשים ויגדילו את המכירות בצורה משמעותית.
שימוש בסרטי תדמית אלו יכול להיות לא רק ברשתות חברתיות כמובן, אך לאור העובדה כי כמות האנשים ברשתות אלו הוא עצום אז הפצת הסרטונים שם הינה מהלך מתבקש.

במידה ואתם מתעניינים ביצירת סרטי תדמית עבור העסק שלכם, חשוב מאוד לדעת כי יש לבצע אותם בצורה מדויקת וברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש, במידה וסרט התדמית יבוצע באיכות נמוכה, הדבר עלול להשיג את התוצאה ההפוכה ולהוריד את המכירות של העסק, וזאת בשל המחשבה של הלקוחות כי רמת השירות והמוצרים של העסק זהה לרמת הסרט.

על מנת להפיק סרטי תדמית איכותיים עסקים רבים פונים אל אנשי מקצוע שיודעים דבר או שניים בתחום, שהם יהיו אחראים על הפקת הסרטים, כמובן שכל מהלך שאותם אנשי מקצוע עושים הוא בתיאום אתכם, ובהתאם לתקציב שאתם קובעים להם מראש.
בחירת איש מקצוע שיהיה אחראי על הפקת סרטים אלו הינה בחירה משמעותית ואין להקל בה ראש, חשוב מאוד לפגוש מספר אנשי מקצוע עד שתוכלו להחליט בדיוק מי מהם הכי מתאים לכם ומי מתחבר בדיוק לצורת המחשבה שלכם.

מבחר רחב

לאחר שקיבלתם את ההחלטה כי אתם רוצים לעשות סרטון תדמית לעסק שלכם, אתם צריכים לחשוב היטב איזה סוג סרטון אתם רוצים, במידה ואתם רוצים לבצע סרטון קליל ומצחיק שיפנה יותר לחבר'ה הצעירים שעשויים להתעניין בעסק שלכם, או שאתם מעדיפים לבצע סרטון רציני וענייני שהוא כמובן פונה אל הציבור המבוגר יותר.
חלק זה הינו חשוב לא פחות ומומלץ להתייעץ עם איש המקצוע שמפיק לכם את סרטי התדמית, התאמה של הסרטונים אל קהל היעד הינה חשובה ומהווה חלק משמעותי בהצלחת הסרטונים להשגת התוצאה המבוקשת.

רונן יעקב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה