ניתוח הרמת חזה כל מה שרצית לדעת על התהליך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ניתוח הרמת חזה כל מה שרצית לדעת על התהליך 

מאת   08/01/2018 |  נצפה 2111 פעמיםעם כל הכבוד לפיזיקה ולניוטון, חלק מאיתנו, הנשים, בהחלט היו מוכנות לוותר על כוח הכובד, במיוחד כשזה נוגע לחיצוניות שלנו - צניחת עפעפיים, פני "בולדוג" וכן, גם חזה נפול. בהתחלה, את מנסה "לארוז" את החזה בחזיית פוש-אפ, אבל כשגם זו נכנעת ואיננה יכולה להתמודד מול חוק המשיכה, אין ברירה, אלא להתחיל לחשוב על עזרה מקצועית, ניתוח הרמת חזה. למעשה, במרבית המקרים, מדובר בניתוח קל ממה שמשערים, שבסופו, החזה שלך יכול לשוב למקומו הטבעי, את יכולה לשוב וללבוש חולצות צמודות ובגד ים בשיא הטבעיות, ובעיקר, נהנית להיפטר מהחזיות המעצבות המציקות.

הכנה לניתוח הרמת חזה
כמו בכל ניתוח קוסמטי, גם כאן, יתחיל התהליך בבדיקת רופא ובשיחת התאמת ציפיות עם המטופלת. שיחה זו תאפשר למטופלת להעלות בעיות נוספות המציקות לה בנוגע לחזה שלה, כמו חזה טובולרי (חזה שמבנהו פגום ולשד ישנה צורה גלילית במקום עגולה) ובעיות נוספות. במהלך השיחה, יבחרו הרופא המנתח והמטופלת את טכניקת הניתוח הנדרשת, על פי נתונים כמו העדפותיה האישיות של המטופלת, פרופורציות גופה, מצב השד ורמת צניחתו, גודל השד, כמות העור העודף, גמישות עור השד וכד'. במהלך פגישה זו, תתוודע המטופלת לטכניקות הניתוח השונות, ותקבל הסבר מפורט על מה עומד להתרחש בניתוח, לאחריו וכן הלאה. מאחר וחשוב מאד לשאול את כל השאלות המטרידות את המטופלת בשלב זה, רצוי להתכונן ולרכז אותן לפני הפגישה.

מהלך ניתוח
בדומה לפרוצדורות כירורגיות אסתטיות אחרות, גם ניתוח הרמת חזה מבוצע תחת הרדמה כללית בהשגחתו של רופא מרדים. לאחר הירדמותה של המטופלת יטפל הרופא המנתח בעודפי העור היוצרים את מראהו הנפול של השד. טכניקות ניתוח הרמת חזה מתחלקות לשלוש דרכי ניתוח עיקריות, הנקבעות על פי כמות העור העודף שיש לסלק:
עודפי עור קטנים - יצריכו הרמת חזה קלה, במהלכה תבוצע הוצאת עודפי עור והסגירה תתבצע בחתך שמסביב לפטמה.
עודפי עור בינוניים - יצריכו הרמת חזה בינונית, שבסופה, תיוותר המטופלת עם צלקת סביב לפטה וצלקת נוספת בחלק התחתון של השד.
עודפי עור מרובים - יצריכו הרמת חזה דרסטית במקרים כאלה, יוציא המנתח עודפי עור גם מחלקו התחתון של השד ותתקבל צלקת שצורתה T הפוכה.

אורכו של ניתוח הרמת חזה הוא שעתיים, כאשר, במידה והמטופלת מחליטה גבם לבצע הגדלת חזה, אורכו של הניתוח מגיע לשלוש שעות. בזמן הניתוח, עוד לפני התעוררותה של המטופלת, החתכים יתפרו והשדיים יחבשו.

החלמה לאחר ניתוח
אחרי הניתוח, מתעוררת המטופלת עם כששדיה חבושים, ואת השעות הבאות, היא תבלה תחת ההשגחה הרפואית שבחדר ההתאוששות. בסוף היום, לקראת הערב, תוסרנה התחבושות והמטופלת תשוחרר לביתה, כשהיא מצוידת בחזייה מיוחדת, אותה עליה ללבוש בכל שעות היממה בחודש הקרוב. האדמת צלקות בטווח הזמן של שלושה החודשים שלאחר הניתוח, הינה מצב טבעי, גם במידה ולא מתפתח תהליך דלקתי באזור.

למרות שמדובר בניתוח קל יחסית, יש לציין, כי מאחר וניתוח מסוג זה עלול לפגוע ברמת רגישותן של הפטמות, למקצועיותו של הרופא, לניסיונו ולצוות הקליניקה המלווה אותו, ישנו משקל רציני המשפיע על תוצאות הניתוח וכמובן, גם על מהירות ההחלמה.

 

 


לפרטים נוספים בקשר לטיפול כנסו 


WWW.DR-HEN.CO.IL


לייעוץ אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה