בגידה - איך לזהות מה לעשות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בגידה - איך לזהות מה לעשות 

מאת   25/12/2017 |  נצפה 1220 פעמים

ובכן בהחלט אין זה קל להיות בצד שחושד בבגידה, אך לצד תחושת ההשפלה, גם טוב לדעת שיש מה לעשות על מנת לקבל תשובות – לטוב ולרע, וזאת כי למידע אמין יש כוח רב על מנת לישר קו לקראת תיקון הדרך.

שמים לב לשינויי התנהגות

עוד לפני שפונים אל חוקר פרטי, יש מגוון דברים שיש לבחון באופן עצמאי, כגון שינויי הרגלים מצד בן הזוג בו חושדים. במה מדובר? ובכן לכל אדם יש מניירות והרגלים שלפיהם הוא נוהג – אם בנוגע להרגלי היציאה, אם בנוגע לשעות העבודה, אם בנוגע להרגל הגלישה ברשת, אם בנוגע להשארת המכשיר הסלולרי באופן גלוי, אם בנוגע לתדירות ההתכתבות במכשיר הסלולרי, אם בנוגע להשקעה בחזות החיצונית וכדומה. אי לכך כאשר מגלים שיותר מאחד או שני הרגלים מופרים ללא הסבר מהותי – יש מקום להתחיל לאשש את החשדות, אך עוד אין למהר לקפוץ למסקנות.

התעמתות לצד בחינת תגובה

לא מעט אנשים מבקשים להתעמת עם בני הזוג לגבי החששות. מדובר בשלב שכלל אינו קל, אך יחד עם זאת הוא עשוי להיות הכרחי. מכאן מי שמספיק חש בנוח להתעמת עם הצד השני, עשוי לקבל סימנים נוספים לדבר הבגידה, בהתאם לאופן התגובה הנגדית, אם כי לא פעם הצד השני יצליח להיראות פגוע, בעוד שהוא אכן אשם, ועל כן נעבור לציין סימנים נוספים אשר עשויים להצביע על בגידות.

השקעה לצד הוצאה

לצד שינויי ההרגלים שמנינו, גם יש לבחון האם החשק המיני אצל הצד השני השתנה, האם הצד השני יותר משקיע בעצמו לקראת יציאה, האם הצד השני נראה יותר אנרגטי וכדומה, כאשר גם ניתן לעקוב אחר ההוצאות מהחשבון המשותף, כלומר יש לבחון האם ישנם הוצאות חריגות שאינכם מכירים.

הזמן לקבל תשובות

כאשר מוצאים שאכן ישנה עילה לאי נאמנות, יש לעשות שני דברים. ראשית יש להבין עם עצמכם האם אתם מבקשים לנסות לתקן את מערכת היחסים או לחלופין האם אתם מבקשים לצעוד לקראת גירושין, ושנית יש לחדול לחיות עם סימני שאלות, אלא יש להתחיל לקבל תשובות, ואם לא מצד בם הזוג, הרי שמצדו של חוקר פרטי אשר יידע כיצד להתנהל, מה לבחון, באלו אמצעי מעקב להשתמש וכדומה.

בחינת המשך התנהלות

לבסוף נציין שלאחר שמתקבלים הממצאים, יש לצפות מהחוקר הפרטי שינחה לגבי מגוון מהלכי תגובה אפשריים - כאשר יש מהלכים שנוגעים לפתיחת תיק גירושים (בו העדויות שיימצאו עשויות להכתיב את חוקי המשחק) ויש מהלכים שנוגעים להשתדלות תיקון מערכת היחסים – ולו באמצעות פנייה אל בעל מקצוע נוסף – כגון מטפל זוגי.

shlomym

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה