ניסור יהלום - לעבוד בזהירות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ניסור יהלום - לעבוד בזהירות 

מאת   04/12/2017 |  נצפה 1739 פעמים

עבודות של ניסור יהלום הן נפוצות מאוד כיום כאשר רוצים ליצור תעלות או נקבים בבטון. חשוב לבחור באנשי מקצוע מנוסים ששמים דגש על בטיחות

שיפוצים ביתיים דורשים בהרבה מקרים עבודות שעוסקות גם בשינוי של בטון. מרבית הבתים בישראל עשויים בעיקר מבטון, וכאשר רוצים להוסיף תעלה או נקב קטן כלשהו, צריך אנשי מקצוע שמסוגלים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש לא מעט דרכים לבצע חורים בבטון, אך הדרך הטובה ביותר היא באמצעות מקדח יהלום איכותי.

יהלום הוא חומר שבדרך כלל מזוהה עם יופי ועדינות. היהלום נפוץ בטבעות נישואין ואירוסין ובאופן כללי עם תכשיטים. עם זאת, מכיוון שהוא החומר החזק ביותר בטבע, יש לו תפקידים שונים ומשונים גם בענף הבנייה ובעסקי הבטון בפרט. מקדח יהלום חזק מסוגל לבצע נקבים וחורים בבטון בצורה מאוד מדויקת ובעיקר בטוחה.

יש כמה סוגים של מקדחי יהלום שמסוגלים לבצע כמה סוגים של עבודות. חשוב להבדיל בין ניסור בטון לבין קידוח בטון בתחום הזה. ניסור בטון נעשה באמצעות מקדח יהלום קטן באופן יחסי והמטרה של העבודה היא לעשות נקבים וחורים קטנים למטרה של תעלות ומעברים קטנים של אוויר או חוטים. עבודות ניסור בטון הן עדינות יחסית וצריכות להיעשות בזהירות מירבית כדי לא לגרום לנזק בקיר או במשטח הצמנטי.

חובת סקר השוק

עבודות קידוח בטון נעשות באמצעות מקדח יהלום גדול ורב עוצמה. בעבודות מהסוג הזה עובדים בצורה מאסיבית יותר ויש צורך ביותר זהירות על מנת לא לגרום לנזקים גדולים ברכוש ואפילו בגוף או בנפש. לכן, יש צורך גדול מאוד לעבוד עם אנשי מקצוע טובים ואיכותיים שיודעים להפעיל את המכשור הזה בצורה מדויקת ולא מסוכנת.

העבודה עם בטון היא תמיד מאתגרת. מדובר בחומר חזק מאוד שפשוטו כמשמעו – מחזיק בניינים. חשוב לדעת כיצד לעשות את העובדה, מתי לעשות אותה ומתי ללחוץ או מנגד לעצור. רק אנשי מקצעו שנמצאים כבר שנים בעסק ידעו לעשות את העבודה בצורה בטוחה. ניסור בטון הוא נפוץ מאוד כיום, אך עם זאת, תמיד כדאי לפנות לחברות המנוסות יותר, שמגיעות עם אנשי מקצוע מיומנים.

ניסור וקידוח של בטון יכול להיות תשובה מהירה לעבודות שלוקחות הרבה זמן באמצעות האלטרנטיבות הקיימות בשוק. כל אחד רוצה לגמור את השיפוץ מהר, אך לא על חשבון הבטיחות. עבודות עם מקדח יהלום הן מסוכנות לכל דבר ועניין, ולכן כדאי לעשות סקר שוק ולבקש המון עצות והצעות מחיר מאנשים שמבינים בתחום ויכולים לעזור.

רונן יעקב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה