החיסרון שבמחשב נייד
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

החיסרון שבמחשב נייד 

מאת   26/11/2017 |  נצפה 919 פעמים

המחשבים הניידים הפכו מזמן למכשירים החשמליים הנפוצים ביותר בבית. המחשבים הנייחים הפכו לנחלתם של מתכנתים וגיימרים בעוד הטלפונים הסלולריים והטאבלטים הנפוצים גם הם לא נותנים את המענה הכולל. עם מחשב נייד אפשר לשבת בכל מקום בבית ולעבוד, לשחק או סתם לשוטט באינטרנט מבלי הצורך להיות מקובעים למקום מסוים.

לאור השימוש הנרחב והנפוץ במחשבים הנייחים, הם נוטים לייצר הרבה תקלות בחומרה ובתוכנה. שימוש מוגבר במחשבים נייחים יגרום לבלאי בסוללה ובהאטה מסוימת בתוכנה עם הזמן. בנוסף, המחשב שנמצא בתזוזה כל הזמן גם נמצא בסכנת נפילה, מה שמעמיד את החומרה שלו בסכנה ובמיוחד את המסך.

מסכי המחשב הניידים נוטים להישבר לא מעט. כאשר מזיזים את המחשב ואת המסך המתקפל הרבה, מקבלים מסכים שבורים שזקוקים לתיקון. המסכים הללו עמידים, אך עד רמה מסוימת וברור שאם יהיה מגע ישיר עם הרצפה, המסך יישבר. כאשר מחפשים לתקן את המחשב, צריך לחפש מעבדה איכותית וכזו שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, מבלי "לעבוד" על הלקוח.

לשים לב

יש הרבה מאוד מעבדות מחשב ברחבי הארץ, וחלקן, כמו הרבה עסקים פרטיים, הן לא אמינות. כמו כל מוסך או מעבדה לתיקון טלפונים סלולריים, יש הרבה מקרים של אי שביעות רצון מצד הלקוחות לגבי הטיפול בבעיה, זמן התיקון, הנכונות לעזור וכמובן – המחיר. עם זאת, כיום הכוח הוא בידיים של הלקוח ובעזרת האינטרנט – הוא יכול לבדוק בדיוק לאיזה מעבדה הוא הולך.

הרשת מספקת לנו את האפשרות לדרג ולבקר כל בית עסק לטוב ולרע וכל אחד צריך להשתמש בכלי הזה לפני שהוא נותן את המסך שלו לתיקון. תיקון מסך למחשב נייד זוהי תקלה נפוצה מאוד ואפשר למצוא הרבה מאוד מידע עליה ברשת.

כאשר מחפשים מעבדה טובה שמבצעת תיקון מסך למחשב נייד צריך לשים לב לכמה דברים: ראשית, יש לבדוק לגבי האמינות של המעבדה והיכולת שלה להיות הוגנת מול הלקוח. יש מעבדות שמתעסקות בתוכנה נטו, וכאשר מדובר במסך מחשב, יש צורך לפנות למעבדה שעוסקת בחומרה. בנוסף, אפשר למצוא מידע על התמחור של העבודה, על הזמן שלוקח לבצע אותה ואפילו לגבי בונוסים של משלוח עד הבית או עד מקום העבודה.

מעבדה טובה היא מעבדה שיודעת שהיא עובדת עבור הלקוח ולא עושה לו טובה ובנוסף, מתמחרת בצורה הגיונית לעבודה שהיא עושה. מסך מחשב נייד הוא חשוב מאוד עבור הרבה אנשים והמעבדות לא צריכות לנצל זאת כדי לתמחר בצורה גבוהה מדי.

רונן יעקב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה