השלב הבא של המטוסים הפרטיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

השלב הבא של המטוסים הפרטיים 

מאת   23/10/2017 |  נצפה 1481 פעמים

שוק התיירות מתפתח מאוד ונראה שכבר בקרוב מאוד יוכלו אנשים פרטיים לשכור מטוסים פרטיים לכל יעד שיחפצו בעולם

השדרוג בעולם התיירות והטיסה הוא גדול מאוד בשנים האחרונים. מלבד המחירים הצונחים, לתייר הממוצע יש הרבה יותר אפשרויות, גם מבחינת יעדים, גם מבחינת אטרקציות ותופתעו לגלות שגם בצורת התחבורה. כולנו מכירים את התור הארוך בשדה התעופה ואת ההמתנה המייגעת. ובכן, יש אלטרנטיבה והיא זמינה ומוכנה.

הטרנד האחרון הוא השכרה של מטוסים פרטיים כדי לשדרג את דרך התחבורה בצורה מאוד משמעותית. ראשית, כאשר משכירים מטוס פרטי, אין שום צורך לעמוד בתור באף מקום. פשוט קובעים, מגיעים וטסים. הלקוח נמצא בשליטה מלאה על הלו"ז גם בהלוך וגם בחזור. לעיתים, יש גם טיסות ביניים, ואפשר גם בהם לקבוע לו"ז מאוד ברור, כך שהמון זמן נחסך.

הדבר הכי קשה בטיסות, בעיני רבים, זוהי הצפיפות. כאשר מחליטים להשכיר מטוסים פרטיים מקבלים נוחות מרבית. מרווח, כיסאות נוחים וגם מקום להסתובב בין הכסאות. השדרוג המשמעותי ביותר מורגש בזמן הטיסה – פשוט לא תרצו לנחות. כיסאות כל כך נוחים ככל הנראה שיהיה לכם קשה למצוא על הקרקע.

שדרוג באופן כללי

שדרוג משמעותי נוסף זהו האוכל. האוכל בטיסות הוא בדרך כלל לא טוב, מפני שקשה להכין מנות עמידות ולכמות גדולה מאוד של אנשים. בטיסות הלואו קוסט כלל אין אוכל ונראה שישנה בעיה בתחום הזה. בטיסות פרטיות אפשר להזמין אוכל גורמה שישדרג מאוד את השהייה באוויר. החברות המשכירות מטוסים פרטיים לאנשים פרטיים עובדות עם שפים שמטרתם להעניק ללקוחות חוויה חד פעמית – גם בתחום הקולינריה.

בכל טיסה פרטית יש גם דיילות מטעם החברה, אשר משדרגות גם את כל חווית הדיילות. דיילות במטוס רגיל צריכות להתמודד עם עשרות ולפעמים מאות נוסעים. בטיסה פרטית זו רק אתם והדיילת שלכם. היא מאומנת וביכולתה לתת לכם שירות דיילות אמיתי, כפי שתמיד חלמתם.

ישנה תחרות גדולה בתחום הטיסה ונראה שבעתיד נראה עוד ועוד חברות אשר משכירות מטוסים פרטיים ללקוחות פרטיים. כיום השירות ניתן בעיקר לחברות שרוצות להרשים לקוחות או לאנשים אמידים. המחירים מתקרבים במהירות גדולה למחירים אותם אנשים ממוצעים יכולים להרשות לעצמם וקפיצת מדרגה משמעותית מאוד צפויה בנושא בשנים הקרובות.

מרבית האנשים ראו מטוסים פרטיים רק בסרטים, אך כבר עכשיו, אפשר לחסוך קצת, להתחלק בעלויות עם נוסעים נוספים ולהשיג חוויה חד פעמית בדמות טיסה במטוס פרטי לכל יעד שתחפצו על הגלובוס.

רונן יעקב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה