הטכנולוגיה החדשה שתמנע מהשיפוצניק לברוח, מהשוכר לא מפנה את הנכס, ומהדייט להתחזה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הטכנולוגיה החדשה שתמנע מהשיפוצניק לברוח, מהשוכר לא מפנה את הנכס, ומהדייט להתחזה 

מאת   26/09/2017 |  נצפה 1305 פעמים

כמה פעמים הזמנתם בעל מקצוע שאתם לא מכירים כמו לדוג' קבלן שיפוצים מבלי לדעת מיהו ומהו? מה העבר שלו? אולי הוא גנב בעבר מבתי לקוחות? אולי לקוחות קודמים לא היו מרוצים ותבעו אותו?
יש לכם עסק ואתם מחפשים שותף או עובד? העסק הוא הבייבי שלכם ואינכם יכולים להסתכן בקשר עם מסתכסך סדרתי או חמור מזה, עם נוכל. איך תוכלו לתת בו אמון מלא ולהיות רגועים?
אתם מחפשים מטפלת לתינוק שלכם. יש לכם מועמדת, אבל אין לכם מושג קלוש מה ההיסטוריה שלה. אולי היא בעלת עבר פלילי?
קבעת דייט עם מישהו שהכרת באינטרנט ואת לא ממש יודעת מה הסיפור שלו. לא היית רוצה לדעת מראש מה הרזומה האמיתי שלו?

לדעת הכל בלחיצת כפתור

נדרש ידע מקצועי וזמן רב בכדי לכרות, מתוך המידע האינסופי העולה במנועי החיפוש, את כל המידע על האדם עמו אתם מעוניינים לשתף פעולה. תתפלאו לדעת כי מעל ל- 90% מהמידע ברשת אינו חשוף בפני גוגל, בינג ואחרים ואינו נגיש לרוב הגולשים. אתם בטח חושבים לעצמכם, שהלוואי ובלחיצת כפתור, הייתם יכולים לקבל את כל המידע על האדם העומד מולכם, נשמע כמו פנטזיה ? מתברר שזה אפשרי!

חוקרי הרשת שלנו, יוצאי יחידות מודיעיניות, משתמשים בטכנולוגיה חדשנית וייחודית שפותחה בחברה, כורים עבורכם את כל המידע הפומבי ממרחבי האינטרנט ומגישים לכם אותו כדוח מקצועי וברור. הבקשה נרשמת בטופס אינטרנטי קצר ותוך שלושה ימי עבודה הדוח ישלח אליכם בדוא"ל.
חשוב לציין – איסוף המידע נעשה אך ורק בהתאם לחוק ומתוך מידע פומבי בלבד.

 דוגמה למקרה מהחודש האחרון:

משפחת גל מרחובות בחרה קבלן לביצוע שיפוצים בבית. העבודות החלו כמתוכנן, אבל אחרי שבועיים היה נדמה לבני המשפחה שדברים נעלמים מהבית. ככל שהתקדמו העבודות, החשד באיש השיפוצים הלך והתחזק. זה התחיל בסכום כסף קטן והמשיך בכלי עבודה ובמכשירי חשמל קטנים. כשבני הזוג גל העלו את הטענות בפניו, הקבלן הכחיש הכל ולמחרת נעלם כלא היה. הוא לא סיים את העבודה, אף שקיבל את רוב התשלום.

בני הזוג הגיעו לחברת צ'ק נט והזמינו מידע על הקבלן שנעלם. לתדהמתם, התגלתה היסטוריה ארוכה של תביעות נגדו מצד לקוחות לשעבר, תגובות וביקורות ברשתות החברתיות, בנוסף לתיקים שנפתחו נגדו בהוצאה לפועל. הם נותרו עם תחושת החמצה על שהזמינו את הבדיקה רק אחרי ההיעלמות.

באיזה מקרים כדאי להזמין פרופיל רשת:

דוח צ'ק נט מציג תמונה מקיפה ומדויקת על כל אדם, המבוססת על תוצאות עשרות שאילתות מגוונות, בשפות שונות ובמספר מנועי חיפוש בכדי לאתר נוכחות דיגיטלית בכתבות ופרסומים מהעיתונות, בפורומים, בלוגים וקבוצות דיון, באתרים מקצועיים וייעודיים לתחומי עיסוק, עניין ופנאי, רשתות חברתיות, מאגרי מידע ממשלתיים ומאגרי מידע עסקיים, פיננסיים, משפטיים ועוד.
למקרה שדאגתם, אין שום סיכוי שהנבדק עצמו ידע כי התבצע חיפוש.

 

CHECK NET הוקמה במטרה לשפר את הליך קבלת ההחלטות לפני ביצוע התקשרות חדשה מכל הסוגים ובכל הרמות ולמנוע מקרי מרמה, הונאה והתחזות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה