מוסך בחולון המוסך הכי טוב שיש
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מוסך בחולון המוסך הכי טוב שיש 

מאת   08/09/2017 |  נצפה 1380 פעמים

מוסך בחולון – כשרוצים את הכי טוב שיש

הרכב שלנו הוא אחד הנכסים היקרים ביותר שברשותנו, וכדי שנוכל להנות ממנו לטווח ארוך צריך לשמור עליו ולטפל בו נכון, וזה כולל טיפולים תקופתיים או תיקוני תקלות אקוטיות במוסך הכי טוב שאפשר. מהו מוסך טוב ואיפה מוצאים כזה, ולמה לפעמים כדאי לנסוע למוסך בחולון בשביל טיפול טוב, מסביר משה ממן, בעל מוסך מצליח והרבה מאוד שנות ניסיון.

מקצועיות וניסיון
מוסך טוב יהיה מוסך מקצועי ומנוסה, מוסמך משרד התחבורה, כמובן, אבל לא תמיד ברור לנו, כבעלי רכב, מה זה אומר בדיוק ואיך מודדים את המקצועיות והניסיון של המוסך. ובכן, את המקצועיות והניסיון צריך לבדוק בפועל, בהתאם לרכב שברשותנו. כל רכב הוא סיפור בפני עצמו, וכל דגם הוא נושא נפרד, גם כשמדובר באותו יצרן. כדאי לוודא שהמוסך עובד עם חלקי חילוף מקוריים המתאימים לרכב שברשותכם וכי המכונאים שעובדים בו מכירים את הרכב המסויים שלכם ובקיאים בדרכי הטיפול הנכון ברכב.

למה זה חשוב? כי שימוש בחלקי חילוף שאינם מקוריים או היכרות גנרית עם רכב ללא התמחות בסוג הרכב שלכם מקצרים את חיי הרכב בסופו של דבר בצורה משמעותית.

איתור תקלות ממוחשב
דיאגנוסטיקה ממוחשבת נכנסה בשנים האחרונות ללא מעט מוסכים, אך במקום לראות בכך את האפשרות להרחבת השירות ושיפורו לטובת הלקוחות – ולטובת שימורם כלקוחות – ברוב המוסכים רואים באיתור התקלות הממוחשב אפשרות להרוויח עוד כסף על חשבון בעלי הרכבים. העדיפו מוסך שרואה בכם לקוחות ומעוניין לתת לכם שירות, ולכן נותן את שירותי הדיאגנוסטיקה הממוחשבת לכל סוגי הרכב ללא תשלום, ולא מוסך שרואה בכם ארנק פתוח.

טיפולי רכב
מוסך טוב צריך להיות מסוגל לתת את כל סוגי הטיפולים לרכב, גם כאשר מדובר בטיפולים לרכב חדש. עובדי המוסך צריכים להיות מעודכנים מבחינה מקצועית כל העת, והמוסך צריך להיות מסוגל להעניק לרכב שלכם את כל הטיפולים להם הוא זקוק באופן שוטף.

התמחות מיוחדת
לחלק מהמוסכים יש התמחות מיוחדת, וכל עוד אינה פוגמת בשירות הכללי של המוסך – היא מבורכת. מוסך משה ממן, לדוגמא, הוא יותר מעוד מוסך בחולון, וההתמחות שלו היא בטיפול בגירים. הידע הנדרש לטיפול בגירים ידניים או אוטומטיים, אינו נחלת הכלל, ומוסך כמו מוסך ממן, שמעניק את בדיקת הגיר, כולל נסיעת מבחן, בחינם, הוא מוסך נדיר.

כשאתם מוצאים מוסך שעונה על כל הקריטריונים האלה, תשמרו עליו. לפעמים, כאמור, שווה לנסוע אפילו למוסך בחולון כדי לקבל את הטוב ביותר עבור האוטו שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה