ברזים אלקטרוניים למטבח ולחדר האמבטיה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ברזים אלקטרוניים למטבח ולחדר האמבטיה 

מאת   30/07/2017 |  נצפה 971 פעמים

ברזים אלקטרוניים למטבח ולחדר האמבטיה

שיווק ברזים אלקטרוניים לשרותים ולחדר האמבטיה מבוססי טכנולוגיה חכמה המעניקה למשתמש עיצוב מתקדם, נוחות בשימוש וחסכון משמעותי בצריכת המים.
ברז אלקטרוני בעל סנסור לשרותים ולחדר האמבטיה הוא ברז אשר נפתח באופן אוטומטי בזמן שחיישן חש המצאות גוף באזור שמתחתיו כשבעיצובם משקיעים מיטב המעצבים שתחת ידם יוצאים שרטוטים ותוכניות של מיטב ברזים מעוצבים שבהם משתמשים בכל העולם.
מהבחינה הטכנולוגית הוא מכיל חיישני תנועה שמזהים הופעה או העלמות של גוף שנמצא תחת הפיה של הברז.
ברזים אלקטרוניים מתאימים גם לדירות או בתים פרטיים ושימושיים למקרים בהם אתם לא יכולים לסובב את הברז מסיבות שונות ואפילו לשימוש של ילדים קטנים המתקשים להגיע בגלל גבהם אל הברז.
קיימת אפשרות לוויסות חום המים ושליטה בעוצמת הזרימה. לפתיחה או סגירה, אין צורך להפעיל כוח פיזי, אי אפשר להשאיר ברז פתוח בגלל שכחה או חוסר תשומת לב ומונע סכנת הצפות ושטפונות.

טכנולוגיה משוכללת ואמינות מקסימלית
המגע של המיים עם הגוף או החפץ מיידית עם המצאו תחת הפיה והפסקת הזרימה מיד כשמוציאים את האיבר או החפץ מתחת לפיה חוסך מים כך לא מתבזבזים מים מיותרים שהיו מתבזבזים בשיטה הרגילה.
מבחינה אסתטית והגיינה אישית, הברז האלקטרוני עדיף היות וכאן לא מצטברים חיידקים על ידית שקיימת בברז הרגיל ולאחר היציאה מהשרותים יכולים לנקות את הידיים מבלי לגעת בברז שבו נגעו אנשים אחרים ולכן, הברז האלקטרוני יכול להתאים מאד גם בשירותים ציבוריים, בשירותים שבבתי קפה, במסעדות, במוסדות חינוך, בבתי אבות, בבתי חולים ועוד.
ואכן, ברזים אלקטרוניים הפכו בשנים האחרונות לנפוצים מאוד בשרותים ציבוריים.
רכישת ברז אלקטרוני
בעת רכישת ברז אלקטרוני חשוב מאוד לוודא שהוא בעל יכולת לעמוד בעומסים של משתמשים רבים - בלאי נמוך, שבכל שלב ושלב בייצור של ברזים מעוצבים המוצר אחר עובר בדיקה להבטחת איכותו, שרמת העמידה בשחיקה שלו גבוהה במיוחד, שרמת העיצוב והגימור שלו ושרמת הנדסת האנוש גבוהים ביותר.
למוצר זה יש לקוחות מרוצים רבים הן בארץ והן בכל רחבי העולם.
התקנה קלה ופשוטה של הברז בדומה להתקנת ברז רגיל בתוספת קופסת בקרה אשר מותקנת מתחת לכיור בהתקנה פשוטה.
מומלץ לדרוש גם אחריות, רצוי לטווח ארוך ככל האפשר – כך שתוכלו ליהנות מהברז התקין במשך שנים רבות. לסיום מבקש לספר קוריוז ולומר לכם שמנסיונם של רוכשי ברזים חשמליים שבביתם חיים גם בעלי חיים כמו כלב או חתול, הסתבר שהחיות גילו מיד את יתרונות התפעול הקל והנוח ונהנים לשתות מים או לשחק בימי הקיץ החמים עם זרם המים של הברז האלקטרוני.

 

המוצרים שתוכלו למצוא בסיוון אופיר יכולים לתת לכם מענה לצרכים, ויהפכו את חדר האמבטיה או המטבח שלכם ללא סתם מקום, אלא למקום נוח ומעוצב. יבוא ושיווק של ברזים מעוצבים למקלחת ולמטבח, כיורים, ראשי דוש, מוט פינוק ופנלים לחדר האמבטיה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה