טיול מעולם אחר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיול מעולם אחר 

מאת   23/07/2017 |  נצפה 2315 פעמים

הגיע החופש הגדול, הזמן שהילדים שלנו בבית ואנחנו צריכים לחפש רעיונות יצירתיים לשעשע אותם, ולהעביר איתם את הזמן. הורים רבים מעידים כי במהלך חודש אוגוסט מתגלה הקושי העיקרי, מפני שזהו חודש ללא קייטנות, גנים לילדים הצעירים. משפחות רבות מנצלות את ימי החופשה האלו בחודש אוגוסט לטובת יציאה לטיול משפחתי מגבש ומהנה.

לאחרונה החל טרנד חדש של משפחות שבוחרות לטוס ליעדים אקזוטים ומיוחדים מלאי טבע וצמחיה, בשונה מהמוכר לנו בטיולים ברחבי ערים מרכזיות באירופה כגון: לונדון, ברלין, מילאנו וכו'. אחד מהיעדים האקזוטים האלו הינו מדגסקר, האי מדגסקר ממוקם ביבשת אפריקה, ונחשב בעיני רבים כגן עדן לחובבי החיות והטבע. במסגרת טיול למדגסקר תוכלו לראות ולטייל ביערות מרהיבים, לטייל בתוך שמורות טבע שצמוד אליהם מהלכים להן חיות בצורה חופשית. כמובן כמו בכל אי מסוג זה, החופים הפזורים באי הינם מרהיבים ומעניקים למטיילים מקום מנוחה לאור יום ארוך של הסתובבות ברגל.

אנשים רבים נרתעים מלהזמין טיול למדגסקר בשל הקושי בהגעה לאי, יש צורך בהזמנת טיסת קונקשיין והמתנה בשדה התעופה עד ההגעה. יחד עם זאת, כל מי שביקר באי מעיד כי מדובר במקום קסום, וכי הוא רק מחכה לאפשרות שתהיה לו להגיע לבקר בו שוב. התושבים המתגוררים ברחבי האי, מודעים לעובדה כי תיירות הינה מקור הכנסה מרכזי עבורם ולכן הינם שמחים לקבל ולעזור לכל התיירים, הקשר למול התושבים במקום מוסיף פן ייחודי וחשוב במהלך הטיול.

ישנם מספר יעדים מרכזיים שחובה לבקר בהם במסגרת כל טיול וטיול במדגסקר כגון: הפארק הלאומי אנדאסיב, שבו תוכלו לראות מגון רחב מאוד של בעלי חיים ייחודים למקום. יעד נוסף שאסור לפספס באי הינו שמורת הצינגי, מדובר בשמורת טבע שהוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת טבע. הטיול בשמורה זו הינו ייחודי וכולל נופים עוצרי נשימה, וטיול על גשרים תלויים בין שתי גבעות. יעד אחרון שבו נוכל למצוא את החיה המסמלת את האי הינו "אי הלמור" שבו נוכל לראות מקרוב את הלמור המככבת בסדרת סרטי מדגסקר.

הנחיות למטייל הישראלי

איך אפשר בלי החלק הזה, הנחיות ספציפיות לנו המטיילים הישראלים. תחילה נחזור על הנחיות הבטיחות המוכרות לכולנו, עדיפות כי במהלך הטיול ננסה להצניע את העובדה כי אנו ישראלים, ולא נסתובב עם חולצות בכיתוב בעברית. יש להקפיד כי אנו מקבלים אשרת כניסה למדגסקר טרם ההגעה לאי, אחרת לא נוכל להיכנס ונחזור הביתה בבושת פנים. יש להקפיד על קבלת כלל החיסונים הדרושים טרם ההגעה, דגש הוא על חיסיון המלריה.

רונן יעקב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה