היתרונות הבולטים של מבנים ניידים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

היתרונות הבולטים של מבנים ניידים 

מאת   17/07/2017 |  נצפה 1855 פעמים

תחום הבנייה משתכלל כל העת, ואחת האופציות המתקדמות ומרובות היתרונות שקיימות כיום היא מבנים יבילים, כלומר מבנים שניתן לנייד אותם בקלות ובפשטות יחסית ממקום למקום.

חשוב להדגיש: מבנה יביל הינו מבנה יציב, עמיד וכזה שמספק לנו מחסה בדיוק כמו מבנה נייח. מי ששוהה בתוך מבנה נייד לא מרגיש שום הבדל, ולנוכח יתרונותיו הרבים של הקונספט החדשני אין פלא שהוא זוכה לביקוש הולך וגדל, למגוון רחב של שימושים.

היתרונות הבולטים של מבנים ניידים

מבנים יבילים, שנקראים גם מבנים ניידים, נהנים משורה ארוכה של יתרונות משמעותיים. העיקריים שבהם הם:

האם יש מגבלה של גודל למבנה יביל?

מבנים ניידים נבנים כאמור במפעל ולאחר מכן מובלים אל המקום שבו הם אמורים להיות מוצבים. לגבי ההובלה עצמה ישנה מגבלת גודל, שהרי לכבישים בישראל אין רוחב אינסופי, אולם מאחר שניתן לחבר בשטח מספר יחידות שנבנו במפעל, בפועל אין מגבלת גודל למבנים היבילים.

בנוסף אחד המאפיינים העיקריים של שיטת הבנייה המתקדמת הוא גמישות תכנונית מלאה, כך שבסופו של דבר תוכלו לקבל מבנה שעונה בדיוק על כל הצרכים שלכם.

חיבור לתשתיות

חלק בלתי נפרד מכל פרויקט בנייה ניידת הוא כמובן החיבור לתשתיות ההכרחיות. בנוסף לחיבורים לחשמל, מים וביוב, שמתבצעים עפ"י כל התקנים העדכניים, לכל מבנה יביל יש דוד (חשמלי/שמש), מערכת מיזוג אוויר, סגירה אסתטית בין המבנה לבין הקרקע עליה הוא מונח ועוד אופציות הן רצפת דק ופרגולה.

כמו כן מתאפיינת בניית מבינים יבילים (שנקראת גם בנייה ירוקה ובנייה קלה) ברמת גימור מרשימה, כשהתכנון והעיצוב מבוצעים בלוויית אדריכל שמתמחה בסוג בנייה זה.

השימושים השונים של מבנים יבילים

היתרונות השונים של המבנים היבילים הופכים אותם למתאימים למגוון רחב של שימושים – משרדים נוספים של עסק בהתרחבות, כיתות לימוד, ביתן למאבטח, בית כנסת וכמובן גם למגורים.

א.ב.ד מבנים ניידים בע"מ מתמחה בבנייה קלה בטכנולוגייה מתקדמת מאז שנת 2001. לחברה בבעלות אלי בן דוד יש ניסיון עשיר בתכנון, בביצוע ובאספקת פתרונות מגורים מהירים ואיכותיים למגזר הפרטי והעסקי.  לפרטים נוספים http://mivne.com>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה