חדר בריחה נייד לאירועים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חדר בריחה נייד לאירועים 

מאת   10/07/2017 |  נצפה 1619 פעמים

גם אתם מחפשים אטרקציה מדליקה לילדים? אוהבים משחקי מחשבה מאתגרים? משתגעים על הקונספט של "חדרי בריחה"? מהיום, במקום שאתם תגיעו אליהם – חדר בריחה נייד מגיע עד אליכם!

מה זה חדרי בריחה?

אבל קודם כל, הקדמה קצרה: אטרקציית חדרי הבריחה קיימת כבר תקופה ארוכה, אך תפסה תאוצה בשנים האחרונות והגיעה לקהלים רחבים יותר. היום, אין כמעט אחד שלא התנסה בחדר בריחה מסוג זה או אחר ורובם ככולם חוזרים עם חוויה בלתי נשכחת. הרעיון העומד מאחורי האטרקציה הזו, הוא משחק חברה הבנוי מחדר (או כמה חדרים) ובו משימות מאתגרות, רובן משימות מחשבה ואסטרטגיה, כשהמטרה בכולן היא אחת: להשלים את משימת העל (הבריחה) תוך 60 דקות בדיוק (בדרך כלל, לעיתים מוקצב זמן מעט ארוך יותר). המשימות הן מגוונות, והן נעות בין פענוח כתבי חידה, הבנת רמזים ופתירת חידות, כשהרעיון הוא שכמעט כל מה שקיים בחדר משמש אותך, בסופו של דבר, לפתירת החידות בו.

היתרונות שבבריחה

אחד הדברים המיוחדים שקיימים באתגר חדרי הבריחה והסיבה שבגללה הוא סוחף רבים כל כך במשך זמן רב כל כך, הוא בעיקר העובדה שמדובר במשחק חברתי בתנאי מציאות המנסים להידמות כמה שיותר לסיטואציה המוצעת. לכן, פעילות זו נהדרת לטובת פעילות גיבוש חברתית וכבילוי אקטיבי הרבה יותר מאשר צפיה בסרט או יציאה לבר. בנוסף, מלבד היותו של החדר מאתגר מבחינה מחשבתית, מפעילי החדרים השונים מנסים לגרום לאווירת החדר להיות כמה שיותר דומה לקונספט שהם רוצים ליצור – בין אם מדובר בבריחה מכלא, חדר בהשראת סרט מסוים או פנטזיה כיפית אחרת.

למי מיועד חדר בריחה נייד?

חדר בריחה נייד ליום הולדת הוא נושא בחובו את אותו הקונספט בדיוק אך בשינוי עיקרי אחד: במקום שאתה תגיע אל החדר, החדר מגיע אליך. גאוני, פשוט ובעיקר – פרקטי. האטרקציה הזו מיועדת לכל חובבי משחקי החברה המגבשים ומעוררי המחשבה, ומתאימה במיוחד כפעילות גיבוש במשרד, יום כיף לעובדים או כפעילות מרכזית בימי הולדת – לגדולים ולקטנים. באופן זה, אין צורך "לסחוב" את הקבוצה מרחק יבשות וימים כדי להגיע אל החדר המיוחל, לדאוג לחניה ולכך שכולם יגיעו בזמן, אלא פשוט מתייצבים בנקודה, מקבלים את האות, ומתחילים לפתור את החידות המעניינות שישר יכניסו את האדרנלין לפעולה ובעזרת עבודת צוות שלכם עם החברים תוכלו לפתור את החידות ולהתקדם לעבר המטרה שהיא לבחור ולצאת מן החדר בזמן הקצר ביותר שתוכלו.

חדר בריחה נייד – למקומות, היכון, צא!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה