המדפסת שוב לא עובדת.. נשמע מוכר??
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המדפסת שוב לא עובדת.. נשמע מוכר?? 

מאת   02/06/2017 |  נצפה 1927 פעמים

מגוון רחב של פתרונות הדפסה מתקדמים

מדפסת במשרד מהווה חלק חשוב ואינטגרלי מהתפקוד הכולל של החברה, והפונקציונליות שלה הכרחית למהלך התקין של העבודה. לעיתים כאשר המדפסת אינה עובדת חברה עלולה לאבד זמן עבודה יקר, ובאופן כללי ההתעסקות עם המדפסות במשרד גוזלת זמן רב, משאבים ואף גורמת לעיתים למורת רוח ברמה היום יומית כאשר המדפסת הינה תקולה, ישנה או מסובכת לשימוש.

מדפסת הינה מערכת ממוחשבת לכל דבר, ואף כי נראה שהיא מתפקדת בצורה פשוטה, בקרביה נמצאים מנגנונים מורכבים ותוכנות שזקוקות לעדכונים ותחזוקה. המדפסת העסקית בחברתכם מתחברת באופן רציף למחשבי החברה ותחנות העבודה השונות, וכן לרשת הפנימית של החברה עבור שימושים שונים, ולכן יש לקחת בחשבון את תפקודה המשמעותי במערך המחשוב הכולל.

חברות רבות רוכשות מדפסות שבסופו של דבר אינן מתאימות באופן מלא לצרכים שלהן. כאשר ההתאמה אינה נעשית בצורה נכונה לצרכי החברה המדפסות עלולות להיות יקרות מדי, לא חסכוניות, הן עלולות לדרוש תחזוקה רבה, לייצר תקלות ברשת התקשורת ולגרום לטעויות אנוש וקלקולים עקב סיבוכיות יתר. כמו כן, כאשר החברה משתנה או גדלה לא ניתן להתאימן לדרישות החדשות ויש צורך לרכוש מדפסת נוספת.

רצוי שמומחי הדפסה יתאימו לכם את פתרונות ההדפסה המותאמים לצרכי החברה שלכם. וכמו כן, יספקו את השירות השוטף לפעילות זו.  

מוטב לבחור חברה עם ניסיון רב באספקת פתרונות הדפסה ובהתקנת ובתחזוקה של מערכות ממוחשבות היודעת להתאים את פתרון ההדפסה הייחודיים לפלחי השוק ורטיקליים כגון משרדי עו"ד, רו"ח, משרדי נסיעות, חברות הייטק, רפואה, תוכנה ועוד.


המטרה כי פתרונות ההדפסה מסופקים יאפשרו לכם:

כיום ישנו שירות ייחודי שחוסך את רכישת המדפסת, כך שניתן לשלם לפי מספר ההדפסות שנעשו בפועל, וכן ניתן לקבל שירותי הדפסה גם כאשר ברשותכם מדפסת במשרדכם.

השירות זה יחסוך עבורכם הוצאות רבות כגון:

חברות המספקות פתרונות הדפסה מנוהלים מבינות את חשיבות ההתאמה, התפקוד והיעילות של המדפסות בחברה שלכם, וידאגו לכם כך שתיהנו מעבודה נעימה ושקטה, בעזרת פתרונות הדפסה מתקדמים התפור למידותיכם, תוכלו ליהנות מהקידמה באופן נגיש וידידותי ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד.

 

".

יובל טל מנכ"ל one1 samba yuval@one1samba.co.il www.one1samba.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה