למה כדאי ללמוד פיתוח אפליקציות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

למה כדאי ללמוד פיתוח אפליקציות? 

מאת   28/05/2017 |  נצפה 1084 פעמים

מדוע לקחת את הקורס?

 

קורס פיתוח אפליקציות קרוי במכללות שונות גם "קורס פיתוח יישומים למובייל", ויש כמה סיבות טובות להצטרף אליו, כמו למשל:

 

קורס מעניין, עשיר ומעשי

קורס פיתוח אפליקציות מתבסס על הרצאות פרונטאליות וחוברות הדרכה, וגם על תרגולים מעשיים וסימולציות של סביבות העבודה. לכל אורכו תקבלו ליווי ממרצים מובילים בתחומם מטעם מכללת אינטלקט אקדמון למשל. המרצים ילמדו אתכם את עקרונות הפיתוח של אפל ל- IOS, XCode4 ואנדרואיד, ואת שפת Objective-C הייחודית לפיתוח אפליקציות סלולרי. בנוסף, תקבלו יתרון משמעותי דרך רכישת כישורי ניהול, בנייה ותפעול עסקים כמפתח, שימוש בחנות אפל, שמירת מידע וניהול זיכרון. עוד תלמדו בקורס שורה ארוכה של נושאים הנוגעים בין היתר לכלי הפיתוח Eclipse ול- Android SDK.

 

 

מידע על קורס פיתוח אפליקציות 
בעידן טכנולוגי זה ניכר כי תחום המובייל הולך וגובר, יותר חברות וארגונים מפתחות יישומים למובייל וזאת בשל היכולת להגיע קרוב לקהל היעד בהחדרת המודעות למוצריהן ע"י אייפון ואנדרואיד. מכאן ניתן ללמוד כי הדרישה למפתחי מובייל הולכת וגוברת בקרב בתי תוכנה המפתחים תוכנות תואמות למובייל בנוסף לתוכנה המקורית קיימת דרישה למפתחים גם ע"י חברות לפיתוח אתרים המבקשים להרחיב את סל מוצריהן לאייפון ואנדרואיד ובנוסף קיימת דרישה גם לחברות העוסקות בפיתוח יישומים למובייל.

 

מכללה בצפון - אינטלקט אקדמון.


לקבלת מידע נוסף ולביצוע הרשמה לקורס פנו למכללה בטלפון *9233.


מכללת אינטלקט אקדמון חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות, הניסיון והמוניטין! כל הערכים בהתאם לצורכי השוק וזירת התעשייה הישראלית. מכללת אינטלקט אקדמון משלבת מאז 1997 כלים טכנולוגיים והסמכות ממשלתיות לצד המרצים המובילים בתחום והמקצועיים ביותר בשטח.   בהצלחה!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה