ארוחות בוקר וחשיבותן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ארוחות בוקר וחשיבותן 

מאת   22/05/2017 |  נצפה 1846 פעמים

מבין 3 הארוחות שבני האדם צורכים אין זה סוד שארוחת בוקר היא הארוחה הכי חשובה ביום, רק לאחרונה פורסם מחקר שמראה על קשר ישיר בין ארוחות בוקר להישגים בלימודים, אך לא רק בהקשר של לימודים ארוחת הבוקר חיונית.

ארוחת בוקר הינה חיונית לאנשים עובדים, היא יכולה לעשות את ההבדל בין יום נוראי ליום מצוין, כאשר אדם שלא אוכל יהיה עצבני, לחוץ ולעיתים אף יטעה הרבה יותר מאשר אדם שאכל ארוחת בוקר מעשירה ובריאה כאחד.

זו עובדה שרוב האנשים מעדיפים לישון יותר מאשר לקום יותר מוקדם על מנת להכין לעצמם ארוחת בוקר, אך אם לא אוכלים ארוחת בוקר העייפות תורגש במידה רבה ביותר גם אם תישנו את הממוצע הנכון עבור הגוף שלכם.

במידה ואין לכם כח להכין ארוחת בוקר, אפילו לא איזה סנדוויץ מזין אל תחסכו בביקור במסעדה, גם אם אתם רואים בזה בזבוז כספי מיותר הרי ברור שזהו לא המקרה.

המסעדה, חשוב שהיא תהיה ממוקמת במקום המשרה אווירה רגועה ונינוחה (לדוגמא על חוף הים, או אזור בלי תנועת רכבים מוגברת) אשר אתם מכירים וסומכים עליה, מכיוון שאם תיכנסו למסעדה שאינכם מכירים, רוב הסיכויים שתהיו עסוקים בלשפוט את האוכל מאשר להזין את הגוף שלכם. לאחר שעלה בראשכם המסעדה המצוינת עבור ארוחת הבוקר חשוב שתתמקמו במקום מבודד ככל שיהיה, מכיוון שאנשים מדברים פוגעים באווירה ומשרים אווירה מלחיצה.

לאחר שמצאתם מקום טוב לשבת בו תזמינו ארוחה עם פחמימות כמו טוסטים או כל דבר אחר שכולל בו לחם, כמו כן תזמינו גם ירקות ותשתו מיץ תפוזים, ולאחר שסיימתם תרגישו חופשי לשתות איזו כוס קפה קטנה.

אחרי שאתם מסיימים לאכול את ארוחת הבוקר ולשתות את הכוס שתייה חמה שלכם תנוחו קצת, תתנו לגוף שלכם לעכל את כל מה שאכלתם ושתיתם גם אם זה כרוך באיחור קל לעבודה.

לאחר שיצאתם ממקום המסעדה ונכנסתם לרכבכם תשימו מוזיקה רגועה ואל תיכנסו לעצבים על הכביש, זה נכון שזה אתגר לנהוג במדינת ישראל אבל זהו לא הזמן לזה, תגיעו למקום העבודה שלכם ושתסיימו את היום תבינו איזה הבדל זה בין יום עבודה עם ארוחת בוקר ליום עבודה בלי.

לסיכום, ארוחת בוקר הינה הכי חשובה ביום, את זה כנראה כבר הבנתם מכל מה שכתבתי, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להזניח את שאר הארוחות, אם כי ההשקעה בארוחת הבוקר היא הכי חשובה.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה