זמן איכות עם סבא וסבתא - משקיעים ביקרים לכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

זמן איכות עם סבא וסבתא - משקיעים ביקרים לכם 

מאת   17/05/2017 |  נצפה 2021 פעמים

רבים אלו המעידים כי סבא וסבתא היקרים להם הם ממש כמו הורים. המון נכדים גדלו בזרועות של סבא וסבתא בזמן שההורים השקיעו בלימודיהם וטיפחו קריירות. כעת, כשאתם נכדים גדולים ועצמאיים, הגיע הזמן להחזיר לאהובים עליכם כל כך בזמן איכות משותף ובהמון כבוד המגיע להם.

 

בני הגיל השלישי זוכים לחיבוק דרך קבע מיתר האוכלוסייה ולא בכדי הם נקראים בני הגיל הזהב. למרות לוחות הזמנים הצפופים שלכם, ההשקעה הבלתי נגמרת בתא המשפחתי שבניתם ובמעט הזמן הפנוי שיש לכם, השקיעו בסבא וסבתא היקרים לכם – וזיכרו כי לעתים הסיפוק מלתת גדול מלקבל.

 

כבר קל יותר להיפגש איתם הודות לקלנועית:

 

לא מעטים אלו המעידים כי לעתים המפגשים עם סבא וסבתא היו סבוכים יותר מאחר והיה צריך להגיע לאסוף אותם, לסייע להם בהתניידות ממקום למקום ובעיקר: סבא וסבתא מרצונם לא היו רוצים לצאת מחוץ לביתם בעקבות קושי להתנייד. כיום, הודות לעובדה כי יש ברשותם קלנועית המאפשרת להם להתנייד בקלות, אתם יכולים לקבוע איתם בפארק שליד הבית או בבית הקפה החביב עליהם – הם כבר יגיעו עצמאית לפגוש אתכם.

 

איפה מבלים עם סבא וסבתא?

 

כאמור, קלנועיות הפכו את ההתניידות של סבא וסבתא לקלה יותר ובעיקר לאפשרית. המון פעמים מתביישים בני הגיל השלישי לצאת מביתם בעקבות הזמן הרב שלוקח להם לנוע ממקום למקום, ולעתים זו המבוכה לבקש סיוע בכל צעד שעליהם לקחת. רבים אלו שרכשו במחיר נפלא קלנועית יד 2, ומאז הם רק מחכים להזמנות למפגשים חברתיים. אם פעם היה עליכם להתאים את עצמכם למגבלות שונות, הרי שכיום תוכלו להיפגש איתם בכל מקום: מסעדה, פארק, מרכז קניות, מוזיאון וכל מקום אחר המאפשר גישה לקלנועית.

 

למה חשוב כל כך להשקיע בזמן איכות איתם?

 

בעוד לוחות הזמנים שלכם לא מאפשרים לכם לעתים לקחת אוויר לנשימה, סבא וסבתא גדושים בזמן פנוי שלרוב קשה מאד למלא אותו. זיכרו כי ככל שהם מתבגרים, כך הם זקוקים יותר לאהבתכם ולתשומת הלב שלכם. תמיד רציתם להיות נכדים נהדרים, ואתם אכן כאלו. קבעו עם סבא וסבתא יום ושעה קבועים שיהפכו להיות יום שכולו זמן איכות שלכם ביחד. חשוב שיהיה להם עם מי לדבר, עם מי לחלוק סיפור נחמד שהם שמעו, חוויה שעברה עליה או תכנית טלוויזיה שריגשה אותם. קלנועית יד שניה הינה ממש כמו זו החדשה: מגשרת על הפערים ומקשרת ביניכם ובין היקרים לכם מכל.

galgalyatziv החברה הגדולה והוותיקה ביותר בטייוואן, ואחת המובילות בעולם לייצור קלנועיות ואביזרים לנכים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה