5 סימנים שאתה מוכן לכרוע ברך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

5 סימנים שאתה מוכן לכרוע ברך 

מאת   17/05/2017 |  נצפה 1638 פעמים

 

אהבה יש באוויר, והשאלה הגדולה היא מה עושים איתה ואיך מביעים אותה. גם אתה שואל את עצמך האם אתה מוכן לצעד הבא בזוגיות הנפלאה שלכם? רגע לפני שתוציא מהכיס טבעת אירוסין, הנה חמשת הסימנים שיוכיחו לך מעל לכל ספק כי אתה מוכן לכרוע ברך ולשאת אותה לאישה.

 

1.האהבה חזקה יותר מכל דבר אחר:

 

אהבה היא כוח שלא תמיד ניתן להסביר אותו, אבל בוודאות ניתן להרגיש אותו. אתה מרגיש שאתה כבר לא מצליח להביע את האהבה הגדולה שלך אליה במילים? מחוות רומנטיות כמו רכישת עגילי יהלומים אכן מרגשות, אך לעתים יש צורך לעשות קצת יותר. נדמה כי עם אהבה שכזו אתה מוכן להתחיל לבדוק אפשרויות לרכישת טבעות אירוסין מהבורסה.

 

2.אתה רואה בה אם ילדיך:

 

חלק מהרצון שלכם לעשות את הצעד הבא בזוגיות שלכם הוא על מנת להקים משפחה גדולה ומאושרת. אתה מביט בה ורואה את מי שעתידה להיות האמא של הילדים שלך? כנראה שאתה מוכן לצעד הבא. איך עושים את הצעד הבא? עם חיפוש אחר טבעות אירוסין מעוצבות.

 

3.אתה לא נלחץ מדיבורים על חתונה:

 

כידוע, המון נשים אוהבות לדבר על מתחמי אירועים, על מעצב החלומות שלהן ואפילו על טבעות אירוסין מיוחדות. בעוד ישנם הגברים שנלחצים ונרתעים מדיבורים שכאלו, ישנם הגברים שמחסירים פעימה מהתרגשות ומתעלים את אותה ההתרגשות בדרך לא רעה בכלל: שריקת הפתיחה לתהליך חיפוש הטבעת מתוך מבחר של טבעות אירוסין זהב לבן.

 

4.אתה עוצם את העיניים ורואה טבעות:

 

ביום העבודה שלך אתה חושב על טבעות אירוסין זהב צהוב? במקום לדבר עם חברים על כדורגל אתה מדבר איתם על דגמים שראית והרשימו איתך? בחלומות הלילה אתם חולם על איזו טבעת תבחר? כנראה שאתה מוכן לרכוש טבעת ולומר את המילים שחיכית להגיד כבר המון זמן.

 

5.פשוט כי אתה יודע:

 

לפעמים לא צריך לדעת, אלא צריך להרגיש. את גודל האהבה שיש ביניכם רק אתה והיא יודעים, וכעת גם המוכר בחנות התכשיטים ידע בעת שהוא יציע לכך מספר דגמים של טבעות אירוסין. הקשב לפעימות לבך, לתחושות הבטן שלך ותן לאהבה שלך להוביל אותך אל ההצעה המרגשת. אם אתה מרגיש שהגיע הרגע הנכון לעשות את הצעד המרגש, פשוט עשה אותו! תהיה בטוח שמחכה מישהי אחת שאתה אוהב במיוחד לרגע שבו תשלוף את הטבעת היוקרתית המגלמת בתוכה את העתיד המשותף שלכם.

Joolme הוא האתר הראשון והמאובטח בישראל שמאפשר לך לבחור ממגוון עצום של טבעות בהתאם לסגנון, לעיצוב ולתקציב.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה