כל הטעויות שתוכלו לעשות עם רכישת המזרן שלכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כל הטעויות שתוכלו לעשות עם רכישת המזרן שלכם 

מאת   17/05/2017 |  נצפה 1102 פעמים

 

לילה טוב, ארוך ונעים הוא המשאלה שלכם בכל ערב, רגע לפני שאתם מניחים את הראש על הכר? על מנת להבטיח לעצמכם רכישה בטוחה של מזרונים, לפניכם מדריך מנע של כל הבורות שקל מאד ליפול אליהם.

 

1.לרכוש מזרון זוגי בלי בן הזוג:

 

אתם בני זוג שישנים ביחד בכל לילה? חשוב מאד ששניכם תגיעו אל חנות המזרנים. לא אחת, ישנה נטיה לסמוך על בן הזוג ולשלוח אותו לבד אל חנות המזרנים לטובת רכישת מזרון אורטופדי חדש. זיכרו כי נוחות הינה דבר סובייקטיבי המשתנה בין אחד לאחר, כך שלא ניתן לקבוע על פי חוות דעת פרטית מה היא נוחות.

 

2.לרכוש מזרן בלי לנסות אותו:

 

מזרונים אורטופדיים וגם מזרנים שאינם אורטופדיים, ממתינים לכם בחנויות המזרנים בכל אזורי התצוגה. המטרה? שתוכלו להתנסות בהם טרם אתם רוכשים אותם. כשם שלא הייתם רוכשים נעל מבלי למדוד אותה, כך גם עם המזרן שלכם. הניחו את הראש, דמיינו את עצמכם בחדר השינה שלכם ובדקו את מידת התאמת המזרן אליכם.

 

3.לחסוך כעת, לשלם בעתיד:

 

אם חשבתם שניתן לעגל פינות בכל הקשור לרכישת המזרן שלכם, הרי שלא כך הדבר. לצד חנויות המזרנים המובילות שבהן תוכלו לרכוש מזרונים מומלצים, גם ישנן חנויות המציעות לכם מוצרים שאינם איכותיים ושאינם יכולים להבטיח לכם לילה טוב. את המזרן הבא שלכם רוכשים אך ורק בחנות ייעודית למזרנים וכזו המחזיקה בדגמים איכותיים של חברות מובילות. מה שיכול להיתפס כעת כחיסכון כספי, יעלה לכם ביוקר בהמשך עם כאבים מיותרים ורכישה של מזרן חדש.

 

4.לרכוש מזרן ללא תעודת אחריות:

 

גם במעמד של רכישת מזרנים אורטופדיים וגם במעמד רכישת מזרנים אחרים, זכותכם לקבל תעודת אחריות על המזרן. השקעה במזרן היא לא במקרה השקעה אחת לכמה שנים, וזאת מאחר ומדובר על השקעה כספית לא קטנה. מה מגיע לכם בתמורה? לקבל את השקט הנפשי כי במידה ויוצוצו בעיות שונות במזרן, יהיה לכם אל מי לפנות. חנויות המזרנים המובילות מעניקות גם אחריות של עד כ-10 שנים.

 

5.להוביל את המזרן בצורה עצמאית:

 

רכשתם מזרן אורטופדי ואתם לא יכולים לחכות לרגע ללכת לישון עליו? אל תובילו את המזרן עצמאית בשום פנים ואופן! תמיד כדאי לחכות להובלה מקצועית, גם אם יש את המזרן במלאי. הובלה לא נכונה של המזרן לרבות קשירתו על הרכב שלכם, יכולה לפגוע בטיבו ואיכותו.

חברת kingroyal מתמחה בייצור ושיווק מזרונים כבר למעלה מ-15 שנים

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה