יצירת שקט עבור החברה בכל הנוגע לתפעול תקין של מערכות המחשוב והתשתיות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

יצירת שקט עבור החברה בכל הנוגע לתפעול תקין של מערכות המחשוב והתשתיות 

מאת   26/04/2017 |  נצפה 2480 פעמים

מדוע הסכם שירות הוא אלמנט כה משמעותי בהצלחתה של חברה? 

הסכם שירות למערך המחשוב של חברה משמעו יצירת שקט עבור החברה בכל הנוגע לתפעול תקין של מערכות המחשוב והתשתיות. במסגרת הסכם זה, החברה החיצונית שמספקת את השירות מתפקדת כזרוע נוספת של החברה עמה נעשה ההסכם, והטיפול מתבצע בהתאמה לחוזה השירות שנחתם. מאחר שתפקוד המערכות הממוחשבות הינו קריטי למהלך העבודה התקין, התמיכה והשירות הינם חשובים ביותר ועליהם להיעשות עם הגוף המקצועי המתאים.

כבעלי עסקים וחברות ודאי הנכם יודעים שבמאזן ההכנסות וההוצאות יש לקחת בחשבון את ההוצאות הישירות וגם העקיפות. לעיתים, כאשר לא לוקחים בחשבון פרמטרים מסוימים, המאזן נראה נכון אך בסופו של דבר ישנו פער בין התחזיות למציאות. אחד הנושאים שיש לקחת בחשבון כהוצאה הוא יעילות מערכות המחשוב. כאשר המערכות אינן מתוחזקות כראוי הן עלולות לעכב את העבודה השוטפת, דבר המשליך על ההספק והאפקטיביות של החברה.

לכן הסכם שירות טוב שמתאים להיקף ודרישות החברה שלכם הוא קריטי למניעת איבוד זמן תפקוד יקר.

הסכם שירות טוב כולל בין היתר:

חשוב להכיר בחשיבות המענה המהיר, איכות השירות ותחזוקת המערכות באופן רציף, כך שיתפקדו ברמה האופטימאלית שלהן ויעניקו  לכם ראש שקט.

 

בנוסף, חשוב לוודא כי החברה אתה מתקשרים מספקת מגוון מסלולים להתאמה מושלמת לצרכיכם, ותוכלו לעבור מסלול ללא התחייבות מראש בעת הצורך במידה והצרכים שלכם משתנים.

מסלולים מחוייבים:

הסכם שירות

הסכם שירות טוב שמתאים להיקף ודרישות החברה שלכם הינו הכרחי, ועליו לכלול בין היתר:

תמיכה מרחוק – Help Desk

תמיכה מקוונת, אחד משירותי הקצה היעילים והמועילים ביותר שקיימים, מאפשרת לצוות התמיכה המקצועי להתחבר מרחוק למחשבים שלכם ולפתור תקלות במהירות, כאילו שהייו אצלכם בחברה. כך ניתן לפתור כ-80% מהתקלות, ויכולת זו חוסכת את הצורך לחכות לטכנאי או לעצור את פעילותו של העסק.

בעזרת שירותי תמיכה מקוונת לעסקים:

בנק שעות לתמיכה טכנית – חיסכון, שקיפות ושיטתיות

שירות בנק שעות מאפשר לכם לרכוש שעות תמיכה מראש, במסלולים מגוונים ומותאמים, ולעשות בהן שימוש בעת הצורך.בנק שעות מתאים לעסקים קטנים ובינוניים,שאינם זקוקים לאנשי תמיכה ומומחי תחזוקת מחשבים באופן רציף.

בנק שעות שירותי מחשוב מספק מענה מקצועי למגוון מצבים, כגון:

לסיכום דברי "הסכמי השירות מחוייבים להיות מותאמים ספציפית לחברה שלכם כדי לספק לכם את הפתרונות המדויקים, בהתאם לשאיפות התפעוליות והמסגרת התקציבית שלכם, כך שתוכלו להיות שקטים שהמערכות שלכם עובדות ומעודכנות". 

 

 

יובל טל מנכ"ל one1 samba yuval@one1samba.co.il www.one1samba.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה