אילו עבודות חוקיות מוצעות לך באוסטרליה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אילו עבודות חוקיות מוצעות לך באוסטרליה? 

מאת   10/04/2017 |  נצפה 1364 פעמים

חלק גדול מהישראלים שנוסעים לטיול אחרי צבא משלבים עבודה לפני, אחרי או תוך כדי למימון הטיול או בשביל לחסוך לעתיד לבוא. במאמר הבא אני אציג לכם את מה שעליכם להכין כדי שתוכלו לעבוד באופן חוקי באוסטרליה וכן אילו סוגי עבודות מוצעות שם לישראלי שמבקש לחסוך קצת מזומנים.

מה עליכם להכין כדי שהעבודה באוסטרליה תהפוך לחוקית ורווחית עבורכם?

1. עליכם לוודא כי יש ברשותכם אשרת עבודה תקפה שצמודה לדרכון שלכם. דבר נוסף שעליכם לבדוק הוא שאשרת העבודה תקפה למקום בו אתם עובדים.
2. שימו לב כי עבודה באוסטרליה ללא אשרת עבודה שתקפה למקום העבודה שלך הינה עבירה שתוצאותיה גירוש מיידי מאוסטרליה והקפאת הדרכון שלכם.
3. כל עבודה באוסטרליה דורשת קורות חיים מנוסחים היטב באנגלית. זהו היבט חשוב לישראלי שבד"כ נוטה לזלזל בקורות חיים וחושב שהכל זה קומבינה. תתרגלו, זאת המנטליות. אם ניתן, יש לצרף מכתבי המלצה ממעסיקים לשעבר וכן מומלץ לצרף מכתב המלצה ממעסיק אוסטרליה או מתושב אוסטרליה. ממשלת אוסטרליה נוטה לתת חשיבות יתרה לנושאי ההמלצה הללו. כמו כן, היבט נוסף שיכול לתרום לקורות חיים שלכם זה מכתב בקשת למשרה שהתקבלת אליה כבר.
4. לרוב, כל העבודות דורשות ראיון עבודה והאוסטרלים נותנים משקל רב לנושא הזה. לכן, לכל ראיון תבואו לבושים היטב, מריחים טוב ועם חיוך. אולי זה נשמע באנלי אבל מנסיוני אלו דברים שצריך להאמר.

אילו סוגי עבודות מוצעות לישראלי שמבקש עבודה באוסטרליה?

1. עבודה פיזית: חוות חקלאיות או חוות דגים לדוגמא. שכר יומי ממוצע בסוג כזה של עבודה נע בין 500-900 ש"ח. עבודה כזו מסתכמת ב- 6-7 שעות עבודה יומיות. היבט מושך בסוג זה של עבודה הוא העובדה שהיא מתבצעת בלב הטבע אל מול נופים עוצרי נשימה כמו שרק אוסטרליה יכולה להציע.
2. מלצרות: מלצרות על חוף הים הינה עבודה שכיחה באוסטרליה.
3. מכירת ציורי שמן מדלת אל דלת: עבודה זו היא פיזית אך משלמת היטב. אם אתה בעל סבלנות רבה והתמדה: עבודה זו בשבילך כי ברגע שתבין את דרכי המכירה, התגמול שיתקבל יהיה רווחי ביותר.
4. מכירות בקניונים: ניתן למכור הכל: החל מעגלות ועד צעצועים. השכר נע בין 500-800 דולר לשבוע ובתקופת החגים המשוכרת יכולה לשלש את עצמה. ברגע שתבין את שיטת המכירה ותתמיד, אתה תתחיל לראות תוצאות ותראה החזק מספק מאוד על ההשקעה שלך. עבודה בקניונים היא בשעות המקובלות: מתשע בבוקר עד חמש אחה"צ.

לסיכום, עם נופים המרהיבים והמשכורות השמנות, משתלם היום יותר מתמיד לטוס לאחת ממשרות עבודה באוסטרליה מאשר בארה"ב שם תחום זה הגיע לנקודת רוויה. יש האומרים כי היום תחום העגלות וציורי השמן הוא תחום שרק עכשו התגלה באוסטרליה ולכן פוטנציאל הרווחים שלך גדול!

נוגה לוין, יועצת עבודה חוקית בחו"ל של חברת רפרנס - הפניה והשמה לעבודות בחו"ל מגייסת מאות צעירים מידי שנה בתחום עבודה בחו"ל ביעדים נבחרים בעולם: עבודה בארה"ב, אוסטרליה, אירופה ועוד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה