איך לשפר את הזוגיות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך לשפר את הזוגיות 

מאת   01/04/2017 |  נצפה 2510 פעמים

שלום,    

כל הנכתב בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

 

בעבודתי כמטפל ומתקשר פונים אלי בכל יום, בעיקר נשים, בשאלות הכי חשובות להן החיים: האם הוא אוהב אותי? כיצד לשפר את חיי הזוגיות? האם הוא האחד? האם להתחתן עכשיו? האם להתגרש? ועוד. כמובן שדרך תקשור ניתן לקבל תשובות מדויקות ומהירות לשאלות אלו אך מה עושים עם המידע המתקבל?

אחת הבעיות של כולנו בחיים היא חוסר מיקוד ואהבה עצמית.

באם אכנס קצת למימד הרוחני, מטרת הנשמה של כולנו היא לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלה ולהפוך לאחד חזק, בריא ומושלם.

זה אומר שקודם כל אנו צריכים - חייבים לשמור על עצמנו: תזונה נכונה, פעילות גופנית, אמונות מחזקות, הרפיה, איזון נפשי והרבה ידע ולימוד מה נכון רק לנו לעשות: מיקוד.

ניתן כיום, דרך שיטות טיפול פשוטות, בעיקר דרך תקשורת מקרבת אוהבת, להגיע ולהבין את צרכינו הבסיסיים ביותר ולאהוב יותר את עצמנו. כך אנו מממשים את עצמנו, זה לא אגואיזים. בדיוק להיפך. ככל שתהיה לנו אנרגיית חיים נוכל באם נרצה לתת גם לאחרים: משפחה, זוגיות, חברים וכדומה. 

כך גם בזוגיות. הרי הקשר הזוגי בנוי על שני אנשים הבאים מעולם של אמונות שונות, משפחה אחרת, מטרות לחיים, חלומות להגשמה ועוד.

ככל שכל אחד מבני הזוג יהיה חזק יותר כך הקשר יפרח ויתמלא באהבה ללא תנאי.

האהבה היא הכוח המרפא החזק ביותר בעולם. באם לא נטפל ונבין את עצמנו נהיה תלויים באחר ובעיקר נפתח כעסים על אחרים, אלוהים - מי שאנו מאמינים, או על עצמנו.

הילד/ה הפנימיים זקוקים לאהבה ללא תנאי. כשאהבה זו לא מתממשת בדיוק כמו שאנו זקוקים, בעיקר בשנים הראשונות לחיינו, מתחילות הבעיות אצל כולנו. לכן יש הרבה מאוד בעיות בקשר זוגי או בכלל בחיים וניתן כמובן לקבל עזרה מקצועית טובה בתחום זה.

הרצון לעזרה ומיקוד עצמך הוא הבסיס להצלחה בטיפול או בכלל בחיים ומנסיוני זה אפשרי לכל אדם באם הוא ירצה.

צריך לעשות רק שני דברים: מיקוד במטרות ולימוד אהבה עצמית דרך תקשורת נכונה.

באם אתה רוצה למקד את עצמך לבד קח מחברת וכלי כתיבה ונסה כל יום לכתוב שאלות קצרות ולקבל תשובות מעצמך, כמו תקשורת - תקשור עצמי. תרגיל זה יכול לעזור לך מאוד בחיים. אתה תתחיל לגלות את עצמך ולהנות מחייך.

תרגיל שני וחשוב ביותר הוא: נסה לדמיין את עצמך כילד קטן. חבק את הילד ותן לו לחבק אותך בחזרה. בדרך כלל הילד הפנימי שלנו נמצא באזור הבטן, כלוא ומסוגר כי חסרה לו אהבה.

חבק אותו ותן לו לחבק אותך. זה יכול להיות הרגע המדהים ביותר בחייך. זה הריפוי המושלם. נוצרת אהבה חדשה ונהר החיים מתחיל לזרום בחוזקה.

נסה לעשות תרגיל זה כל יום לפני השינה ותראה ברכה רבה בעמלך. כך אתה ממזג את נשמתך הרוחנית עם הגוף החומרי שלה - אחד שלם ומושלם. זו הארה וניתן לחיות כך.

 

בהצלחה בכל והרבה אהבה,

אורן נוטוביץ

 

 

אורן נוטוביץ - תקשור. מתקשר מקצועי ומטפל הוליסטי. תקשור: מהיר, מדויק ומקצועי. 20 שנות נסיון. עובד סוציאלי בהכשרתי (B.A). מלמד תקשור. 054-6649283 מומלץ!!!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה