המדריך המלא לבחירת מצלמות אבטחה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המדריך המלא לבחירת מצלמות אבטחה 

מאת   26/03/2017 |  נצפה 1695 פעמים

מצלמות אבטחה במעגל סגור הפכו בשנים האחרונות לאחד מאמצעי המיגון והאבטחה הנפוצים והיעילים ביותר בישראל. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מצלמות אבטחה (נסתרות וגלויות כאחד) המותאמות גם לסביבה הביתית וגם לסביבה העסקית (משרדים, חנויות, מפעלים וכדומה). בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי אשר יסייע לכם לבחור את מצלמות האבטחה האופטימאליות ביותר עבורכם.

סוגי מצלמות אבטחה

מצלמות האבטחה כוללות בתוכן שני סוגים עיקריים, הראשון: מצלות אבטחה גלויות, והשני, מצלמות אבטחה נסתרות. מצלמות האבטחה הגלויות נועדו יותר  לצרכי יצירת כוח התראה ואילו מצלמות האבטחה הנסתרות נועדו יותר לצרכי מעקב סמוי. בשני הסוגים, פתרונות הצילום המסופקים לכם על ידי מצלמות האבטחה מאפשרים לכם לעקוב אחר המתרחש בבתיכם או בבית העסק בכל רגע נתון.

מצלמות האבטחה הגלויות כוללות שני סוגים עיקריים של מצלמות, האחד, מצלמות צינור המותקנות בקירות החיצוניים של המבנה אותו תרצו לאבטח, ובהן ניתן לכוון את זוויות הצילום במגע יד, והסוג השני הינו מצלמות כיפה המותקנות בקירות הפנימיים של המבנה.

מה חשוב לדעת על איכויות המצלמה?

בבואכם לרכוש מצלמות אבטחה לבית או לעסק, חשוב שתבחרו במצלמות עם נתון MP גבוה ככל הניתן. נתון זה מציין את המגה פיקסל של התמונה המצולמת ו/או המשודרת, וככל שהוא גדול יותר כך תוכלו להבטיח לעצמכם איכויות צילום חדות יותר. כמו כן, נתון MP גבוה במצלמה מאפשר ביצוע זום אין וזום אאוט מבלי לפגום באיכות התמונה.


מה חשוב לדעת על איכויות עדשות המצלמה?

בדומה לכל מצלמה אחרת, גם עדשות מצלמות האבטחה נמדדות ב-מ"מ, והן אחראיות למיקוד הצילום. ברוב המקרים, ככל שגודל העדשה הינו נמוך יותר, כך תוכלו לקבל תמונה רחבה יותר אך פחות ממוקדת, וככל שגודל העדה גבוה יותר כך תוכלו למקד את הצילום לתמונה צרה וממוקדת יותר.   

מה חשוב לדעת על מערכות ההקלטה?

החלק החשוב ביותר בבחירת מצלמות אבטחה הוא סוג מערכת ההקלטה הנלווית אליהן. מערכות ההקלטה הן למעשה המוח העומד מאחורי כל מצלמת אבטחה המותקנת בביתכם או בבית העסק, והן אלו האחראיות על איכות ההקלטה ואפשרויות השידור של המצלמות. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מערכות הקלטה המגיעות בין היתר עם מספר יציאות לחיבור מספר גדול של מצלמות (עד 32 מצלמות במערכות המתקדמות ביותר).


סוג השידור הנפוץ ביותר במערכות ההקלטה המשווקות כיום מבוסס על טכנולוגיית ה-HD  המאפשרת לכם ליהנות מרמת שידור גבוהה במיוחד.


לסיכום, בחירת מצלמות אבטחה הינה פעולה המחייבת אתכם לבחון את סוג מערכת ההקלטה  (בהתאם למספר היציאות הנדרשות לכם) ואיכויות הצילום הרצויות לכם אותם ניתן לקבוע בהתאם לנתון ה-MP ולגודל העדשה.

 

shlomy.m

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה