איך בוחרים תוסף תזונה מתאים לספורטאים חובבים ומקצוענים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך בוחרים תוסף תזונה מתאים לספורטאים חובבים ומקצוענים 

מאת   14/03/2017 |  נצפה 870 פעמים

איך בוחרים תוסף מזון איכותי לספורטאים

כל ספורטאי יודע שכדי להצליח  ולהשיג הישגים צריך לתחזק את הגוף ובנוסף לאוכל בריאותי ומאוזן צריך לבחור תוסף מזון איכותי המיועד לספורטאים. המאמץ הפיזי שספורטאים עוברים היא צעד בלתי נמנע לפירוק רקמות השריר. אנשים שאינם ספורטאים חושבים שכמות החלבון המגיעה מהמזון אותו אנחנו אוכלים מספיקה לתחזק את הגוף. הדעה הזו אינה נכונה. יש להשתמש גם בתוסף חלבון.

שימוש בתוספים מתאימים מאפשר לספורטאי להתמודד עם ההשפעות השליליות של חוסרים במינרלים וויטמינים. אין ספורטאי שלא משתמש בתוספים איכותיים להשלמה. כל ספורטאי יודע מבין את חשיבותם לגוף. כמו האימון הספורטיבי הוא מקבל גם הדרכות בתחום התזונה. כל ספורטאי מקבל תפריט יומי שכולל את כל מרכיבי התזונה הנדרשים.

מה צריכים לעשות?

מה קיים בשוק?

ישנם בשוק תוספי מזון לספורטאים  שמסייעים לגוף הספורטאי להתאושש, לשיפור הביצועים ויש גם תוספי מזון המשמשים כמגינים מפני פציעה. ידוע ש-3/4 מההצלחה הספורטאי תלויה בתזונה שלו. חלק מאימוני הספורטאים, המקצוענים והחובבים, לא מטיבים עם הגוף. כדי לאזן את הגוף לקראת אימון פיזי קשה, כמו הרמת משקולות למשל, מה שיעזור זה תוסף המזון ולכן חשוב לבחור את התוסף המתאים ביותר.

למה צריך לשים לב?

יש חברות רבות שמייצרות תוספי מזון וכל ספורטאי יכול לבחור את התוסף המתאים לו ושלא גורם לו תופעות לוואי. צריכת התוספים צריכה להיות בצורה מקצועית עם אישור של איש מקצוע שיכין יחד עם המאמן האישי של הספורטאי, תכנית אכילה יומית שתתן לגוף את כל המרכיבים החסרים.  כל חברת יצור תוספים מציעה לספורטאים את המוצרים שלה והם על פי שיקולים שלהם בוחרים מה לקנות ובמה להשתמש. חשוב לציין שמטרת התוספים היא לעזור לגוף לעבור את האימון אבל הם לא פתרון והם לבד ללא תזונה נכונה ואימונים קבועים התוספים לא יביאו לתוצאות הרצויות צריך לשלבם בצורה חכמה ובהתאם לתכנית האימונים. ללא התוספים לא נצליח לעמוד באימון שמטרתו לראות תוצאות והתקדמות.

v-care תוספי תזונה לכל אחד - ספורטאים - נשים - צמחונים וכל מי שצריך להשלים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה