מה השלבים של משימת בניית אתרים ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה השלבים של משימת בניית אתרים ? 

מאת   10/01/2017 |  נצפה 1816 פעמים

מה השלבים של משימת בניית אתרים ואיך ליישם אותם בפועל ?

בניית אתר אינטרנט היא משימה לא פשוטה שיש בה כמה וכמה שלבים וכללים שצריכים לשמור עליהם.
בחלק מהם יש לערב את בעל האתר ועליו לדעת בדיוק מה קורה ואילו פעולות מבצעים כדי שיגיעו אליו לקוחות רלוונטיים בצורה קלה יותר ובחלק מהשלבים מי שבקיא בתחום של בניית אתרים ובונה את האתר עובד לבד, משלים את הדברים הטכניים, בונה את האתר הלכה למשעה, מעצב, מכניס תופסות ודואג לכל מה שצריך להופיע בעמודי האתר אם אלו תמונות מעוצבות ומסודרות שלא תופסות הרבה מקום באתר או מלל משכנע ושיווקי שיתפוס את הרגש של הלקוח, עד שמגיעים לתמונה הכוללת והמושלמת של אתר מעוצב, מוכן, המשקף את הרצון והמטרה של הלקוח - בעל העסק או הגוף שהאתר נבנה עבורו.

השלב הראשון הוא שיחת אפיון בין מי שמבצע בניית אתרים לבין הלקוח עצמו.
איש המקצוע יידע לכוון ולשאול את השאלות שעליו לדעת בטרם יתחיל בעבודה הטכנית של בניית האתר.
הוא צריך לדעת למה מצפה הלקוח, מה הלקוח היה רוצה שיופיע באתר (פרטים כלליים בלבד, אפשרות של רכישה או אופציה ליצירת קשר מידי) ומה השקפת העולם שלו בנוגע לעיצוב האתר, מראה האתר והאם יש צבעים שחשוב לבעל האתר שיופיעו בעמודים. כך ביחד יבנו את התבנית הכללית שעל פיה ייצא בונה האתר לדרך במשימת בניית האתרבצורה הטובה ביותר שתרצה את הלקוח שלו.

התהליך מתקדם אט אט עת בונה האתר מוסיף את העמודים הדרושים, בוחר את הפלטפורמה הנכונה שעליה האתר ייבנה, נותן עצות, טיפים והמלצות בנוגע לפעולות או תוספות שכדאי שיהיו באתר וכמובן שכל הזמן הוא נמצא בקשר רציף עם הלקוח על מנת לוודא שהאתר ייבנה בדיוק כפי שהלקוח רוצה ומצפה.
חשוב לדעת שתהליך של בניית אתרים מותאמים אישית לצורכי העסק אינו תהליך מהיר אלא לוקח לא מעט זמן לבנות אתר אך כאשר הבנייה מתבצעת על ידי איש מקצוע המומחה בתחום ויש לו ניסיון וידע רבים - אין ספק שהאתר שיתקבל יהיה המתאים והמושלם בדיוק לצרכים.

חשוב מאד לפנות אל מומחה של ממש בתחום של בניית אתרים על מנת לקבל ממנו את מלוא המידע העדכני והרלוונטי ביותר שקיים נכון למועד תחילת התהליך.
חשוב שתהיה איתו תקשורת טובה על מנת שאפשר יהיה לפנות אליו בכל נושא.

לאחר בניית האתר כאשר הלקוח מרוצה וראה את החזון שלו שכבר יצא לביצוע דרוש תהליך של קידום אתרים מקצועי ואופטימזציה נכונה כדי שמנועי חיפוש יוכלו לסרוק את האתר וכן לשים אותו בעמוד הראשון כדי שקהל היעד הרלוונטי יגיע אל האתר של הלקוח שלנו.

קידום פלוס - חברת בניית וקידום אתרים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה