ניקיון דירות ומבנים לאחר שיפוץ
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ניקיון דירות ומבנים לאחר שיפוץ 

מאת   05/01/2017 |  נצפה 1395 פעמים

בעל ואישה שזה עתה התחתנו חיכו כבר להיכנס לדירה המשופצת שלהם. הם הזמינו חברת שיפוצים אמינה וטובה שיסדרו להם כמה דברים בדירה הישנה שהורי האב נתנו לו לגור בה וקיוו לטוב. אך מה? כמה ימים לפני תאריך הכניסה המיועד, כשהם באו להכניס את הרהיטים, הם גילו לתדהמתם שהדירה מלוכלכת מאוד. ערימות אבק ולכלוך נערמו בכל פינה ונדמה כאילו שואב האבק הטוב ביותר בעולם יתאמץ מאוד בניקיון פה. מה היו יכולים לעשות בני הזוג? ובכן, לנקות את הכל זה המון עבודה והרבה זמן ולכן הם התקשרו לחברת ניקיון שתבצע את הניקיון עבורם.

זו הייתה בחירה חכמה מאוד בהתחשב בכמה סיבות עיקריות. ראשית, לבני הזוג אין הזמן לנקות את הדירה. הם בקושי פינו זמן להעביר את הרהיטים ביחד עם המובילים וברגע האחרון הצליחו לדחות את התאריך שהם קבעו. שנית, ניקיון לאחר שיפוץ זו פעולה לא פשוטה כלל. אמנם אפשר לעשותה לעבוד, אבל לא במקצועיות רבה. לחברות הניקיון יש את הכלים והחומרים המתאימים לבצע עבודות גדולות ומקצועיות בסדר גודל זה. תחשבו על ניקיון יסודי של פנלים, חלונות והקפדה על הפרטים הכי קטנים. במידה ומשהו קטן מתפספס הוא עלול להשאיר סימנים לעתיד או אפילו לגרום לנזק לדירה המשופצת. איך? ובכן, ניקיון שלא יבוצע כנדרש עלול לגרום נזק, כמו למשל חומרים שמתקשים ולא מנוקים כמו שצריך בזמן המתאים עלולים לגרום לסימנים שלא יורדים ויהיה צורך לבצע ניקיון רציני עוד יותר במרצפות או בקירות.

ניקיון לאחר שיפוץ צריך להיות מבוצע עלי ידי אנשי מקצוע שניקו הרבה דירות בחייהם. הניסיון וההכשרה שהם עובדים בחברת הניקיון יתנו להם יתרון גדול על פני כל אדם שינסה לנקות באופן פרטי. בנוסף, הציוד שיש לחברות הניקיון המספקות שירותי ניקיון לא רק לאחר שיפוץ אלא לחברות, עסקים, מוסדות ובניינים הוא לא ציוד רגיל שיש בכל בית ולכן על מנת להשוות את מקצועיות העבודה לאדם פרטי יש צורך לקנות את החומרים האלו. חשוב גם לדעת להשתמש בחומרים המתאימים כי חמורי ניקיון שישתמשו בהם כדי לנקות חומרים מסוגים שונים לא בהכרח מתאימים ואז גם פה עלול להיגרם נזק.

כשאתם מזמינים חברת ניקיון לבצע עבורכם את הניקיון לאחר השיפוץ אתם יודעים שאתם בידיים טובות. במקרה הזה, כשבני הזוג קבעו לאחר כמה ימים להיכנס לדירה הם ידעו שהדירה הפעם תהיה באמת מוכנה. הם הזמינו את המובילים שהביאו את הרהיטים לדירה שהייתה נראת "כחדשה" והפעם לא היו שום הפתעות לא צפויות. היה נהדר.

 

מבנים - ניהול אחזקה וניקיון

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה