הדרך אל העושר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הדרך אל העושר 

מאת   03/01/2017 |  נצפה 1983 פעמים

כולנו חולמים לצאת ממעגל העכברים. אותו מעגל שבו אנו רודפים אחרי הכסף, רודפים אחרי סגירת החודש בכל חודש מחדש. החיים כאן, בישראל, רחוקים להיות מפשוטים וכולנו חולמים על היום שלא נדאג יותר לכסף. שפשוט נקנה כל מה שמתחשק לנו, ונגור בדירה יפה בעיר האהובה עלינו, מבלי שיהיו לנו דאגות כלל. כך נוכל לטוס לחופשות בחו"ל ולעתים קרובות, ולאכול במסעדות האהובות עלינו, לא רק פעם או פעמיים בחודש.

אלא שלא כל אחד יכול להתעשר. רחוק מכך. מעטים הם אלו אשר נופל בחלקם המזל והם הופכים לאנשים עשירים, ובכך החיים שלהם משתנים מקצה לקצה. אך דעו לכם שזה אפשרי. זה אמנם לא פשוט כמו שכבר הזכרנו, אך בהחלט אפשרי, ורבים כבר עשו זאת לפניכם בדרכים אלו ואחרות. אם אתם רוצים לשפר את הסיכוי שלכם, דעו לכם שאתם יכולים לעשות זאת. להלן כמה כיוונים שאולי יובילו אתכם לעושר ואושר. למה לא לנסות?

1. מילוי קבוע של לוטו/טוטו

בכל שבוע ישנה הגרלה, וכמעט בכל שבוע יש זוכה אחד, שהופך בלילה אחד למיליונר. מרגישים שאתם ברי מזל? אל תפסיקו למלא לוטו או טוטו. לא תמיד חייבים לזכות בפרס הראשון כדי להגדיל קצת את חשבון הבנק. לעתים ישנם פרסים שווים גם במקומות השני והשלישי.

2. סטארט אפ, אפליקציה או פטנט

כולנו יודעים שכאלו שבעברם הצליחו לעשות אקזיט, שינו את חייהם מקצה לקצה. איך עושים זאת? חושבים על רעיון לסטארט אפ מצליח או אפליקציה שתשנה את השוק. זה יכול להיות גם רעיון למוצר חדש או פטנט שישנו את חיינו מקצה לקצה, ויהפכו אתכם למיליונרים. נכון, לא כל אחד יכול לחשוב על רעיון שכזה, אך ללא מעט אנשים דווקא יש את זה בראשם, ועל ידי מעט מאמץ והשקעת מחשבה ארוכה לנושא, אולי יתמזל מזלם והם יהפכו לאנשים עשירים. 

3. ירושה

זה אולי יישמע נורא, אך לעתים קבלת ירושה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להתעשר. יום אחד חשבון הבנק שלכם נמצא במצב שבו אתם מכירים אותו, סביר להניח שעם מינוס לא קטן כמו רובנו, ויום לאחר מכן פתאום אתם עשירים. כך זה עובד עם ירושה, אך לצערנו לא כל אחד זוכה לקבל אחת כזו, ולעתים הן מגיעות במקרים מצערים במיוחד. ישנם ברי מזל, מעט אמנם, אשר זכו לירושה בדרך אחרת לגמרי, כשיום בהיר אחד לפתע הטלפון צלצל, והם התבשרו כי זכו לירושה מדוד או דודה שמעולם לא הכירו. 

כותב המאמר הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה ויחב"ל. מתמחה בסקירת מוצרים ושירותים במגוון רחב של תחומים. מאמין במחקר מעמיק לפני הצגת מסקנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה