כבר לא חייבים לנקות את הבית בעצמנו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כבר לא חייבים לנקות את הבית בעצמנו 

מאת   19/12/2016 |  נצפה 1271 פעמים

לנקות את הבית שלנו זו לא משימה פשוטה כלל, לצערנו הרב. במיוחד אם אתם לא נמנים על חובבי הניקיון. לעתים צריכים הכנות נפשיות ארוכות ורבות לפני שמתחילים במשימת הניקוי השונות בביתנו, כשבני זוג רבים קובעים מראש יום בשבוע, בדרך כלל בסוף השבוע, המוקדש אך ורק לניקיונות השונים בבית - מספונג'ה, דרך ניקוי האמבטיה ועד לקיפול כל הבגדים שהצטברו מהכביסות השונות. עד כדי כך הניקיונות השונים לא חביבים עלינו. אלא שבעידן הנוכחי, כבר לא צריך לנקות את הבית לבד. ניתן להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע, אשר יעשו את העבודה עבורכם, תמורת תשלום כמובן.

איך מוצאים את איש המקצוע הטוב ביותר? נעזרים באינטרנט, כמובן. פשוט פתחו את אחד ממנועי החיפוש השונים והקלידו את המילים חברות ניקיון מומלצות ותקבלו את התוצאות הרצויות במהרה. תוכלו להשוות בין החברות השונות מבחינת הביקורות ומבחינת המחירים, וכך להגיע לחברה המעודפת עליכם ביותר.

כמובן שלא מדובר בחתונה קתולית, ואם לאחר פעם אחת שבה תגיע חברת הניקיון לא תהיו מרוצים מהעבודה, תוכלו לעבור לחברה הבאה ולבדוק את שירותיה, עד אשר תמצאו את החברה המועדפת עליכם ביותר. חברות ניקיון מומלצות קיימות בשוק, ובעזרת סבלנות תגיעו לתוצאה הרצויה. חשוב מאוד להישאר עם עובד או עובדת הניקיון בדקות הראשונות בביתכם, כדי לתת להם דגשים מדויקים, מה חשוב לכם יותר ומה חשוב לכם פחות, כדי שלא תתאכזבו מהתוצאה הסופית.

לא פשוט למצוא מנקה איכותי בימינו, וכשתגיעו לתוצאה הרצויה, שמרו על המנקה טוב טוב, אך הגדילו לעשות ועזרו גם לחבריכם ולבני משפחתכם. הציעו להם את השירותים של המנקה, כדי שגם הם יוכלו ליהנות מבית נקי ולא להסתבך בחיפושים אחר מנקה טוב. למה לא לעזור להם אם אפשר, במיוחד אחרי שעשיתם "סקר שוק" רחב?

תהיו בטוחים שאם המנקה שלכם יעשה עבודה טובה גם אצל האנשים שלהם המלצם עליו, תזכו להכרה על כך, ואולי יותר מכך. אתם תופתעו כמה אנשים מעריכים מנקה איכותי/ת. רק תדאגו לכך שהמנקה שלכם יישאר שלכם, וכדי לעשות זאת שריינו אותו ליום קבוע - אחת לשבוע או אחת לשבועיים - אבל יום קבוע אחד שבו הוא יידע שהוא מגיע אליכם ולא לאף אחד אחר. מיד לאחר שתיכנסו לבית לאחר ביצוע הניקיון בבית שלכם, תרגישו בהבדל במהרה, ותראו איך זה מרגיש לשבת בבית נקי ומצוחצח לעומת בית מבולגן ולא נקי כל כך.

כותב המאמר הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה ויחב"ל. מתמחה בסקירת מוצרים ושירותים במגוון רחב של תחומים. מאמין במחקר מעמיק לפני הצגת מסקנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה