לפי מה נקבע מחיר של השכרת לימוזינה לחתונה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לפי מה נקבע מחיר של השכרת לימוזינה לחתונה? 

מאת   12/12/2016 |  נצפה 1650 פעמים

היום, בעידן של רשתות החברתיות, כולנו יודעים על האירועים המשמחים והפחות שקורים אצל החברים שלנו. לעתים, אפילו הזמנות לחתונה מגיעות רק דרך הרשתות החברתיות בלבד. עם זאת, זה לא סוד כי חתונה הוא אירוע שדורש השקעה רבה וכל מי שבדרך לחגוג חתונה, מודע לכך וחוסך את סכום הכסף הדרוש מראש. למרות שמדובר על סכום כסף לא קטן, אין שום סיבה לבזבז יותר ממה שצריך, לכן חשוב לעשות השוואת מחירים לגבי כל שירות שהנכם רוכשים לקראת החתונה. במאמר זה נדבר על שירות של השכרת לימוזינה לחתונה מחיר ותמורה. 

ממה מורכבת עלות של השכרת לימוזינה לחתונה?

לפני שהנכם מתחילים לעשות השוואת מחירים בתחום זה, חשוב להבין ממה נובעת העלות והיכן הנכם יכולים לחסוך. לדוגמה:

- מספר המקומות ברכב. כמות המקומות הפנויים ברכב קובעת באופן משמעותי את המחיר הכולל להשכרת לימוזינה. אם תרשמו בגוגל את הביטוי "לימוזינה לחתונה מחיר", תקבלו מספר אתרים המציעים לכם למלא שאלון קצר על מנת לקבל הצעת מחיר מסודרת. זאת משום שהעלות של שירות זה נקבעת על פי פרמטרים מסוימים ואחד מהם הוא מספר המקומות. כך שאם הנכם מעוניינים שרק אתם (החתן והכלה) תסעו ברכב הלימוזינה ביום חתונתכם, אין שום סיבה לשלם על לימוזינה הכוללת 10 מקומות. 

- שירותים נלווים. מעבר למספר המקומות הרכב, גם השירותים הנלווים קובעים את העלות הסופית של לימוזינה לחתונה. מחיר השירות נקבע על פי התוספים הנלווים, לדוגמה, ישנן לימוזינות ששירות הקריוקי ונשנושים מגיע לכם ללא תשלום נוסף, כאשר חברות אחרות גובות על כך כסף. התוספים הפופולריים לחבילת לימוזינה להשכרה הם: קריוקי, נשנושים, אלכוהול, מצלמה. כמובן, שניתן להוסיף גם שירותים נוספים, אך תצטרכו לדבר על כך עם בעל החברה לפני. 

- זמן. עוד מהילדות אנו מכירים את הפתגם שאומר "זמן זה כסף" וככל שאנו גדלים אנו מבינים יותר ויותר את משמעות המשפט. גם במקרה של שירות לימוזינה לחתונה, מחיר השירות נקבע סופית בהתאם לזמן ההשכרה. ברוב המקרים הזוגות משכירים את השירות למספר שעות בלבד, על מנת להגיע בלימוזינה לצילומי בוק ולחתונה עצמה. אך יש גם זוגות, אשר מעדיפים להשכיר את השירות למשך כל היום של החתונה.

לסיכום,

למרות שחתונה זה עסק לא זול, אין טעם לשלם יותר על שירות של לימוזינה להשכרה ולכן, חשוב שתבצעו השוואת מחירים לפני. על מנת לעשות זאת, פשוט תרשמו בגוגל את הביטוי "לימוזינה לחתונה מחיר, השוואה" ומלאו את השאלונים הרלוונטיים באתר. בהצלחה ומזל טוב!

אליסה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה