מונית לנתבג - משתלם יותר מכל דרך אחרת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מונית לנתבג - משתלם יותר מכל דרך אחרת 

מאת   08/12/2016 |  נצפה 2105 פעמים

מונית לנתב"ג -  משתלם יותר מכל דרך אחרת

מה הדרך הטובה ביותר להגיע אל שדה התעופה, עדיף לנו לקחת מונית לנתב"ג, תחבורה ציבורית אחרת או להגיע ברכב? אנחנו נציג בפניכם כאן את כל התשובות האפשריות במטרה שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

כשאנחנו מתארגנים לקראת נסיעה לחו"ל, יש לנו לא מעט דברים שאנחנו צריכים להתייחס אליהם, אחד הדברים הוא, כיצד נגיע אל שדה התעופה ביום הטיסה. כידוע אנחנו צריכים להיות בשדה, שלוש שעות לפני הטיסה על מנת להספיק ולעבור את כל הבדיקות הביטחוניות וכן בשביל שיהיה לנו מספיק זמן לבלות בדיוטי פרי.

בשביל להגיע אל שדה תעופה בן גוריון יש לנו מספר אופציות שאנחנו יכולים לנצל, הראשונה, היא כמובן לנסוע ברכב פרטי ולהשאיר אותו בחניון של השדה, האופציה השנייה היא לקבל הסעה מחבר או בן משפחה שילווה אותנו לשדה, האופציה השלישית היא לקחת אוטובוס או רכבת והאופציה האחרונה היא להזמין שירות מוניות לנתב"ג.

לפני שנתחיל חשוב להבהיר, לא מכל מקום אנחנו יכולים להשתמש בשירות רכבות או אוטובוסים ישיר. אומנם מהערים הגדולות תל אביב, מוניות בירושלים, חיפה, יש מן הסתם רכבות ואוטובוסים, אך לא מכל עיר, ולכן האפשרות הזאת יורדת מהפרק אלא אם כן אתם מעוניינים להגיע אל אחת הערים הנ"ל, ומשם לקחת את השירות שמתאים לכם. אך אז יש לקחת בחשבון שמדובר בנסיעה יותר ארוכה וכן תצטרכו להסתובב עם המזוודות שלכם במקומות לא בהכרח נוחים, לכן הרעיון הזה, למרות שהוא זול, איננו אפקטיבי ומתאים.

כשבוחנים את השאלה האם מוטב להשתמש ברכב פרטי או להזמין שירות מוניות לנמל התעופה, אז כאן עולות שאלות אחרות כמובן. אומנם יהיה הרבה יותר נוח לנו, מבחינה פרקטית לקחת את הרכב שלנו או לבקש הסעה מחבר או בן משפחה, אך זה אומר שעלינו, במקרה הראשון, להשאיר את הרכב בחניון ולשלם על הימים בהם הוא עומד ולא זז מהחניון, במקרה השני, אנחנו נצטרך להיות תלויים שיבואו לקחת ולהחזיר אותנו וכן אנחנו נצטרך להטריח אנשים, דבר שהוא לא בהכרח נעים ולא תמיד אפשרי.

פה אנחנו מגיעים לנקודה האחרונה, האם שירות מוניות לנתב"ג זה באמת האופציה הכי טובה? ובכן, התשובה היא כן. כשאנחנו מזמינים שירות מוניות מירושלים לנתב"ג או שירות מוניות מתל אביב לנתב"ג וכמובן מכל עיר אחרת,  אנחנו יכולים לעשות את זה בשעות שנוחות לנו, לתאם מיקום איסוף שיתאים לצרכים שלנו, אנחנו לא צריכים לבזבז כסף לחינם, המחיר הוא קבוע ואנחנו נוסעים במקסימום נוחות. ללא ספק זו הדרך הטובה ביותר להגיע אל שדה התעופה בזמן.

   

רועי ילון 


כתיבה והפצה מקצועית של מאמרים לפרסום , מיתוג וקידום העסק

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה