מגדלי משרדים בתל אביב וקבוצות הרכישה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מגדלי משרדים בתל אביב וקבוצות הרכישה 

מאת   29/11/2016 |  נצפה 829 פעמים

בתאריך 27-11-16 פורסם בגלובס כי המשרד סגור!

בגלובס פרסמו  כתבה, ובה סקירה על מגדלי המשרדים ומעורבות קבוצת הרכישה במגדלים.
מהי האמת המסתתרת על קבוצות הרכישה ? 

אז, נכון שקמו להם קבוצת רכישה במתמחי המשרדים. חברות כמו בסר, סופרין, חג'ג' יצרו ובנו מגדלי משרדים מפוארים בקונספט הקבוצות .

בכתבה ראינו התייחסות ודעות על קטסטרופה בשווקי המשרדים. מאז 2007 מרבים לצטט את אותם מקורות עם כתבות רעות על שוק המשרדים – ובפועל השוק פועל בניגוד לאמור. 

נביאי הזעם טוענים  כי השוק בקריסה ויהיה פה היצף. כותרות אלו צצות כבר שנים רבות, ולשמחתי כל כותרת שכזו הינה הפוכה למציאות.

האם אנו באמת לפני הצפה במשרדים ? ומה יקרה עם מחירי המשרדים ומשקיעי הנדלן ?

לדעתי, המקצועית אכן ישנם בבנייה  כיום מגדלי משרדים ובטווח של 5-7 השנים הקרובות יהיה פה היצע.אך ההיצע הינו בשליטה.
בגדול ,אין אנו תומכים בנבואות ובטח לא בנביאי הזעם ולכן כולנו יודעים למי ניתנה הנבואה ולא נתעסק בספקולציות זולות ובגונבי הכותרות בעיתונות.

ההיצע הינו וודאי הרי זה נתון שלא וכיח בכלל. יחד עם זאת, לשוק יש דינמיקה וצמיחה משלו, תעשיות התוכנה וההיי-טק צורכת משרדים ושטחים גדולים. כמובן שצריך גם להגדיר את מעגלי הביקוש: הרי חדרה אינה גדרה ותל אביב איננה פתח תקווה ולא בני ברק.

 עקרון המודרניזציה מכתיב רווחה לכל עובד ולכן הצרכים משתנים והופכים גדולים יותר.

שוק הנדל"ן המסחרי והמשרדים בפרט, הינו שוק מורכב מסובך ולכן דרושה בו התמחות על . להבדיל מתחום המגורים – משקיעי נדל"ן חייבים להיעזר במתווכים וביועצי נדלן בכירים בשוק המשרדים ובכדי להצליח.
אנו מתמחים בכל הקשור להשקעות נדלן מניב ולכן יש להתייחס להרבה מושגים חשובים כמו תשואה ,מיסוי ,מימון, החזר על ההון ועוד ועוד. 
ההבנה הנדלנית בשוק הנדלן המניב ובעיקר בשוק המשרדים בו אנו מתמחים חייבת להיות מקצועית ויעילה.כתבה שלילית עלולה לגרום נזק למשקיעים.זה לא שאין סיכון בהשקעות נדלן מניב אך יחד עם זאת זו אלטרנטיבה ראוייה מאד למי שמבין, וכך אפשר לייצר תשואה עודפת להון העצמי גם מעל 10 אחוזים.

אז ללא ספק שנת 2017-2018 יהיו שנים מאתגרות, המון חידושים, פרויקטים באוויר וכמובן אלטרנטיבות להשקעה בנדל"ן ובשוק ההון. שוק המשרדים ובמגדלי היוקרה אכן עובר שינויים ואכן יש בו תמורות ותרחישים שיש ללמוד ולהתכונן ולהבין את השינוי בשווקים,עם צוות מקצועי ואמין כמובן.

גיל ורדי מנכל חברת סטאטוס יועצי נדלן בעל ניסיון עשיר בשוק הנדלן המניב ושווק משרדים החל משנת 1990.
סטאטוס יועצי נדלן  מובילים את שוק המשרדים בגוש דן ובהשקעות נדלן מניב.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה