מהו אבן היסוד של הפמיניזם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו אבן היסוד של הפמיניזם? 

מאת   21/09/2016 |  נצפה 1981 פעמים

פמיניזם הוא אידיאולוגיה, שבעזרתה נשים מנסות להיתקדם בחברה. בגלל שמדובר בסקסיזם, ולא באידיאולוגיה שיוויונית מבחינת זוויג, ההיתקדמות היא בניגוד לגבר, או על חשבון היתקדמותו, חירותו, זכויותיו או רגשותיו. אבל, בדרך כלל, הגבר שמח מדי, אין לו מחזור, והוא גומר כל שניה, ובכלל לא חייב נקבה, כך שהוא - בטוח בעצמו. הבטחון העצמי של הגבר הוא מכשול ראשי של הפמיניזם, לכן, הן נעזרות באיום גופני, על איברי המין הגבריים, וזה בטיחותי כי לאישה אין איברים כאלה. אירגוני הנשים, וסופרות, ומדעניות - פיתחו תסריטים עתידניים, שאמורים לפגוע בהרגשת הבטחון האישי של הגברים, ובכך, לשפר לאישה את בטחונה והרגשתה. התסריטים, הם שגברים יאבדו את איברי המין שלהם, מכוח חוק מדינה, כי הוא לא יהיה נחוץ (יהיה זרע מלאכותי). אז, תהיה מערכת מדינית שתוכל לפגוע בשלמות הגוף של כל גבר, והמטרה, שכמעט כולם יאבדו את איבריהם. התסריט רחוק מהמציאות, ומטרתו - פגיעה מכוונת ברגשות, ובבטחון הקיומי, אבל בלי הגשמה אין פגיעה (כי לא מפחדים ברצינות), לכן יש לפגוע בצורה כזאת לפחות בבודדים. אז, יש מספר גורלות שבורים, ופגיעה אמיתית ברגשות. את הפגיעה אפשר להגביר, על מנת לפגוע בכל גבר. הבודדים האלה, הם קורבנות של פושעות, שפגעו באבר המין הגברי. אותם הגברים, שסובלים פגיעה כזאת, הם כוח ההרתעה של אותן הנשים לאיים על שאר הגברים, ומועצמים על ידן. שאר הגברים לא תמיד איכפתייים מאחרים, ויש מאמץ לאיים על כל אחד, באמצעות הצעה לפגיעה באיברים מתוקף מערכת חוק. למשל הן רוצות לקדם סירוס לפושעים, ועברייני מין אחרים. המטרה, שכל גבר לא יהיה תחת מתקפה, ואז, אפשר להיתקדם בקלות, לסחוט, והעיקר - לשמוח לאיד. אבל, כולנו יודעים ששמחה אמיתית היא לעולם לא שמחה לאיד, שהיא שמחה על צערו של אחר, על כן, הרגש שלהן - לא חיובי למעשה.

לכן, הלגיטימיות של ההיתנהגות הפמיניסטית היא ברצפה. הן מאיימות עם פשע, או עם פגיעה במזיד על ידי מערכת מדינית, או פושעות בודדות - בגוף האדם, ולכן הן נכשלות במוסריות, והמוצר הרוחני שהן מספקות הוא רגש פגום. גוף האדם - שייך לאדם, ולאף אחד אין זכות לפגוע בו, או לגעת בניגוד לרצון, ולא משנה איזו דמגוגיה יש להצדקת תקיפה זו. תוצאה: פמיניזם נכשל, ברגע שאיים על גופו של הגבר, וזו לא דרך חוקית, כי זו הסתה...

אדם לעולם לא רוצה לפגוע בעצמו, אבל מאחרים - איכפת פחות. נשים פמיניסטיות, מאימות על גברים, כאילו מאומה לא יפגע בהן, אבל, יש להן אבות, בנים, בעלים, שההסתה שלהן פוגעת בהם והם עלולים להשיב. אם, עדיין, הן לא חושבות שכדאי לפסיק את ההסתה, ייתכן, שבחיים הבאים, הן יוולדו כזכרים, ואז, התנאיים שהן קידמו, יהיו לרעתן...הסיום - קוריוז מיסטי..

 

פילוסופיה: מבט מודרני.


 


לוניה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה