טיפים לבחירת בית מלון בירושלים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפים לבחירת בית מלון בירושלים 

מאת   01/09/2016 |  נצפה 4358 פעמים

ירושלים אינה רק עיר הבירה שלנו ועיר שמקודשת למרבית הדתות, אלא גם מוקד תיירותי נרחב. בירושלים קיימים מלונות רבים, אטרקציות נפלאות ופעילויות מהנות במיוחד, ההופכות אותה לעיר אידיאלית לנופש – הן עבור זוגות ומשפחות והן עבור תיירים מחו"ל. על מנת שנוכל באמת לנצל את כל הטוב שיש לירושלים להציע, מומלץ לבחור לשהות בבתי מלון בירושלים שנמצאים במוקד האטרקציות ובקרבת כל המקומות בהם נרצה לבקר. לפניכם מספר טיפים טובים לבחירת בית מלון בירושלים. לגזור ולשמור.

טיפ 1: תכנון מקדים

לפני שאנו מגיעים לעיר הרוחניות והקודש, חשוב לתכנן היטב את מטרת הטיול ואת הדברים שנרצה להשיג ממנו. כך, למשל, אם אנו מעוניינים ליהנות מחיי לילה סוערים ומחופשה בסימן אורבני, נעדיף לבחור במלון שממוקם בקרבת המדרחוב, בתי הקפה והמועדונים. לעומת זאת, אם אנחנו מעוניינים דווקא בטיול עם זיקה היסטורית, ייתכן כי נבחר במלונות שממוקמים בקרבת האתרים ההיסטוריים בעיר – כמו למשל הכותל המערבי. על מנת שנוכל להתאים את בית המלון באופן הטוב ביותר לצרכים שלנו, יש להבין תחילה מהם. רק לאחר מכן, נוכל למצוא את המלון בירושלים שמתאים לנו ביותר מבחינת המיקום.

טיפ 2: נוחות

על בתי מלון בכלל ובתי מלון בירושלים בפרט, להיות נוחים ככל הניתן. חשוב לזכור כי בדרך כלל, המטרה העיקרית שלנו בחופשה היא לנפוש, להירגע ולמלא את המצברים. את הפעולות האלה קשה מאוד לעשות כאשר אנו נמצאים במלון בירושלים שאינו נוח לנו, ואין הכוונה דווקא רק לנוחות פיזית. חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל הפרמטרים של המלון, וביניהם:

טיפ 3: נגישות

פרט לעובדה שעל המלון להיות נגיש ככל הניתן מבחינת תחבורה, על מנת שנוכל להתנייד בקלות ממנו ובחזרה כאשר נרצה לצאת לאטרקציות השונות בירושלים, חשוב מאוד שהמקום יהיה נגיש גם עבור אוכלוסייה מתקשה – כמו למשל אנשים מבוגרים, ילדים קטנים, אנשים בעלי נכות מסוימת ועוד. אם אתם מגיעים למלון עם כל המשפחה או עם אדם מבוגר, חשוב מאוד לוודא כי במלון יש מספיק מעליות, נגישות טובה לחדרים, מרפסת גבוהה וסגורה עליה ילדים אינם יכולים לטפס וכדומה. 

http://www.smarthotels.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה