שהרובוט ינקה...
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שהרובוט ינקה... 

מאת   30/08/2016 |  נצפה 1807 פעמים

עולם הרובוטים המדהים חדר לחיינו שנים האחרונות, אך היישום המעשי הראשוני שכבש בתי אב רבים הוא שואב האבק הרובוטי כמובן. אך זוהי רק ההתחלה  הכירו את Ecovas

זוהי רק ההתחלה...

היום מתפתחים ברחבי העולם רובוטים כמעט בכל תחום אפשרי, רובוטים שיחליפו אותנו במטלות הבית הפשוטות והמורכבות, החל מכביסה, דרך בישול ועד נהיגה (פיתוח שכבר נמצא בשלבים מתקדמים על ידי טסלה, גוגל וחברות אחרות בעולם).

רובוטים פועלים בעולם הרפואה: ננו רובוטים חדשניים שמבצעים פעולות מיקרוסקופיות בגופינו ומחדירים תרופות היישר למקור המחלה ללא זיהום כל הגוף, יהיו כלי עוצמתי בידיהם של הרופאים בעתיד, והיד של המדענים במעבדות עוד נטויה.

לנקות את החלונות בלחיצת כפתור

אך כבר כיום, בעקבות אחיו הגדול והמוצלח, שואב האבק הרובוטי, נכנס מוצר חדש ומהפכני לשוק: הרובוט שמנקה חלונות!

Ecovas הוא רובוט שיודע להיצמד לדפנות החלונות משני הצדדים ולנקות אותו ללא בעיה! הרובוט מבצע למעשה את פעולות הניקוי בדומה לפעולת הניקיון של שואב האבק הרובוטי.

חשבו על היתרון הגדול ברובוט כמו Ecovas בניקיון חלונות בנייני משרדים גבוהים למשל - פעולה זו חוסכת את הצורך היקר והמסוכן בניקיון חיצוני על ידי מנופים ובני אדם.

וחשבו על הבית שלכם!

רובוט חכם ינקה את חלונות הבית על פי תכנית אוטומטית או תכנית חצי אוטומטית (כאשר תרצו להסיר כתם עקשן במיוחד) ללא צורך לפתוח את החלון או לעשות תרגילים לוליינים כדי להגיע אליו תוך כדי סכנת נפילה, אי נוחות ומאבק מול הלכלוך והאבק!

הבית החכם שלנו צומח בקצב מטורף

קצב כניסת החידושים הטכנולוגיים לחיינו עולה בקצב מדהים, ויותר מאפיינים עתידניים נכנסים לחיינו משנה לשנה.

הבתים שלנו הולכים ומשתכללים כל הזמן.

במקביל להתפתחויות הטכנולוגיות, צונחות העלויות של המוצרים המפותחים בעקבות המצאות אלה, וויותר אנשים יכולים ליהנות היום ממה שפעם נחשב מותרות לעשירים בלבד.

זה בא לידי ביטוי בכל חלל עבודה או פנאי אפשרי, בבתים פרטיים, בבתי מלון במקומות ציבוריים וכדומה.

אנחנו מכניסים טכנולוגיות חדשות שתוך כמה שנים הופכטות לנחלת הכלל: מדפסות תלת ממד, מציאות רבודה, אוגמנטד ריאליטי, שילוב בין וירטואליות למציאות פיזית והמון המצאות שמחכות להגיע אל המדף. 

חידושים טכנולוגיים בדמות רובוטים, ימשיכו לזרום לחיינו ויסייעו לנו לבצע מטלות רבות. Ecovas הוא רק אחד מיני רבים. ההמצאות הגאוניות שמציפות אותנו בעידו הזה, חידושים מדהימים התורמים לחברה כמעטי בכל תחום אפשרי, גורמים לנו לחלום בגדול על עתיד מסקרן ביותר, והם ימשיכו לפרוץ גבולות בדרך אל הלא נודע.  

 

כותב המאמר הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה ויחב"ל. מתמחה בסקירת מוצרים ושירותים במגוון רחב של תחומים. מאמין במחקר מעמיק לפני הצגת מסקנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה