יתרונות השימוש במנוף הרמה בהובלות קטנות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

יתרונות השימוש במנוף הרמה בהובלות קטנות 

מאת   16/07/2016 |  נצפה 1412 פעמים

מנוף הרמה הוא האמצעי הבטיחותי ביותר לשינוע כמעט כל סוג של ציוד. היכולת הטכנית שלו לשאת מטענים רבי משקל לגובה הפכה אותו לכלי האידיאלי גם לביצוע הובלות קטנות. הצוות שלנו, ב"מנופיני הרמות", צבר במשך השנים ידע, ניסיון ומומחיות בשינוע הובלות קטנות על גבי מנוף הרמה – כך שגם במעבר של דירת סטודנטים, הרמת תנור, מקרר חדש או מזגן תוכלו ליהנות מהאמינות, הביטחון והיעילות שמאפיינים את השירות שלנו.

פחות זמן, פחות הוצאות

הובלה בעזרת מנוף הרמה מקצרת את זמן העבודה וחוסכת את הצורך להרכיב פיגומים ולפרק אותם אחר כך. הציוד המשוכלל שלנו מותקן על גבי משאיות, בעלות יכולת להגיע באופן מיידי לכל מקום בארץ ובכל שעה. צוות "מנופיני הרמות" ידאג לכך שהמטען שלכם יגיע ליעדו במצב אופטימאלי, בזמן קצר וללא צורך בכוח אדם רב. אתם תוכלו ליהנות מקיצור ישיר בהוצאות, שיבלוט במיוחד במקרים של הובלות קטנות כגון: הובלת ארון, סלון, מכונת כביסה כבדה, תנור או כל דבר אחר שמצריך התערבות מנוף.

היכולות הטכניות עושות את ההבדל

מנוף ההרמה מותקן על גבי משאית כבדה ומצויד בחבלים. השימוש העיקרי בו הוא לשינוע מטענים או פריקתם, וכמובן תופס מקום מרכזי גם בתחום של הובלות קטנות: דירות, רהיטים, פריטים כבדים ועוד. למנופי הרמה כמה גדלים וצורות – כל אחד מהם מותאם לשימוש הספציפי שלו הוא יועד. זו אחת הסיבות לכך שרק אנשי צוות מנוסים ובקיאים בהפעלת מנוף הרמה רשאים לעשות זאת, כדי שהתוצר הסופי יהיה איכותי ובעיקר בטיחותי.

מקצועיות וניסיון – דבר ראשון!

הפעלת מנוף הרמה חייבת להתבצע על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום. על הצוות לוודא את תקינות המנוף עצמו והרכב שמתוכו הוא מתופעל. זו הדרך הנכונה לדאוג לבטיחות ההליך. לכן, יש לבדוק היטב כי את העבודה עצמה מבצעים בעלי ניסיון וידע אשר הוכשרו להפעיל מנוף הרמה. חשוב להבין שבתחום המנופים, למידת הניסיון והמקצועיות חשיבות עליונה בביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

להתחיל דף חדש ברגל ימין

היתרונות בהפעלת מנוף הרמה לצורך הובלה רבים ביותר, ויאפשרו לכם לעבור דירה באווירה טובה וללא תקלות. שיטה זו מבטיחה את שלמות החפצים המועברים ואת ניקיונם. היא גם מקדשת את הפרטיות של הלקוחות, בזכות העובדה שהמטענים מועברים הישר לפנים הבית. המשלוח מועבר במלואו, מבלי שחלק מהתכולה "ייעלם" בדרך. גם הרושם הראשוני על השכנים יהיה טוב, שכן נחסך הצורך לתפוס את המעלית.

אריאל פרץ מייסד אתר המובילים בישראל

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה