רפואה אסתטית, עור פנים והגדלות חזה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רפואה אסתטית, עור פנים והגדלות חזה 

מאת   11/07/2016 |  נצפה 1133 פעמים

רפואה אסתטית של עור הפנים

האקלים הישראלי חם ולח, ומהווה סיבה מרכזית להזדקנות מואצת של העור, שממילא מתרחשת גם באופן טבעי. זאת, לצד גורמים רבים אחרים כמו עישון, אי שתייה מספקת של מים ואורח חיים לחוץ ומלא בדאגות. מצד שני, השנים האחרונות גוברת מאוד המודעות לאסטטיקת הפנים, ולכן אין פלא שקיימים טיפולים רבים עבור העור. למעשה, לא צריך לחכות עד שמתחילים לראות במראה דמות עייפה עם הרבה קמטים, וככל שמקדימים לפנות לטיפולים אלו כך התוצאות טובות יותר. לפניכם סקירה קצרה של שני טיפולי רפואה אסתטית עבור עור הפנים:

רפואה אסתטית והגדלת חזה

נשים רבות בישראל ובעולם כולו בוחרות לעבור ניתוחי הגדלת חזה, לרוב עקב סיבות שאינן רפואיות כמו היבטים חברתיים, פסיכולוגיים ואסתטיים. ואולם, חשוב להבין כי מדובר בניתוחים לכל דבר שלתוצאותיהם יהיו השלכות ברורות וניכרות. כמו כן, למרות שהם נחשבים בטוחים גם קיימים בהם סיכונים וסיבוכים. מסיבה זו, יש לשקול היטב את הצורך האמיתי בניתוח, ולזכור כי במרבית המקרים הוא ממילא לא מתבצע לפני ההגעה לגודל החזה הסופי - בגיל שמונה עשרה.

החלטות שצריך לקבל

מלבד ההחלטה על עצם הניתוח, בפני המנותחת יעמדו מספר החלטות נוספות. לדוגמא, יש להחליט על הגודל והמראה הרצוי, על צורת השתלים שיוחדרו, אופן ההחדרה והמיקום, וגם סוג השתלים עצמם. לדוגמא, שתלי הסיליקון עשויים להיות במראה עגול או דמוי אגס, רחבים ושטוחים, צרים וגבוהים. כמו כן, ניתן להחדירם תוך ביצוע חתכים בבית השחי, סביב הפטמות ומתחת לשדיים, וניתן גם לבחור במידת הקשיחות והמלאות שלהם. את כל השיקולים האלו יפרוש בפני המנותחת מומחה רפואה אסתטית אשר יבצע את הניתוח, ומומלץ להקדיש מחשבה מעמיקה לכל נושא.

הניתוח עצמו

יש להדגיש כי ניתוחי הגדלת חזה נערכים בהרדמה מלאה. לאחר שהמנותחת מורדמת יוצר המנתח כיס להחדרת השתל ובהמשך יחדיר אותו בהתאם למבנה הגוף המסוים (מתחת או מעל לשרירי החזה). לאחר מכן ייתפר החתך כאשר ההליך כולו אורך כשישים דקות. עם סיומו יש להישאר לאשפוז והשגחה עוד יממה אחת, ובדרך כלל יהיו כאבים בימים שלאחר מכן – בעיקר אם ההחדרה הייתה מתחת לשריר החזה. לאחר מכן יש להתאזר בסבלנות, מאחר שהתוצאות הסופיות ניכרות רק כעבור כשניים עשר שבועות. מידע נוסף בנושא זה ובנושאים אחרים הקשורים אל רפואה אסתטית ניתן למצוא באתרי בריאות ורפואה ברשת האינטרנט.

המאמר בחסות פורטל שאל את הרופא, פורטל הרפואה המתקדם בישראל

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה