קליפ במתנה- הדרך הכי מרגשת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קליפ במתנה- הדרך הכי מרגשת  

מאת   10/07/2016 |  נצפה 1379 פעמים

קליפ במתנה

קליפ במתנה לרגע אירוע הוא המתנה הכי נפלאה, מיוחדת ומפתיעה שאתם יכולים לתת למישהו שאתם אוהבים במיוחד, ושאי אפשר שוב לקנות לו כל שנה את אותה מתנה...

שוק המתנות לא מפתיע בכלל. לאנשים שרוצים לקנות מתנה מיוחדת קשה מאוד למצוא אחת כזו. קשה להפתיע עם מתנה, הכול כבר ידוע איך שום דבר חדש תחת המתנות, ובכל זאת יש עדיין מתנה אחת שמנצחת את כל המתנות בהפתעה וברגישות בשמחה ובכישרון וזהו קליפ במתנה.

מי מזמין קליפ במתנה?

קליפ במתנה זו מתנה שמזמינים בדרך כלל חברים טובים או משפחה לרגל אירוע כמו חתונה, יום הולדת, יום נישואין, בר או בת מצווה, מסיבת פרישה ממקום עבודה, או כל אירוע אחר שראוי לקליפ במתנה. בקליפ עצמו משתתפים המזמינים. מתכנסים ומגיעים כל אחד עם המצב רוח הטוב שלו, שרים, רוקדים משתוללים, שמחה גדולה זה האופי השמח והמיוחד של קליפ במתנה.

לחן מוכר שמקבל מילים חדשות

השלב הראשון של קליפ במתנה, הוא בחירת הלחן עליו יולבש השיר החדש. אנחנו בחברה נבקש מכם פרטים מסוימים והם יהפכו למילות השיר. השיר שנכתוב יקבל את האופי החדש שלו בהתאם ללחן עצמו וגם למילים. הוא יכתיב את סגנון השיר ובהתאם גם את הצילומים.

בדרך כלל קליפ במתנה הוא מצחיק, משעשע, נחמד ושמח. כולם מגיעים, חלק מתחפשים, יש כאלה שמביאים איתם כל מיני אביזרים מצחיקים שמתאימים לסגנון של השיר, יש גם העמדה של המשתתפים על כלי נגינה כאילו שהם באמת מנגנים את צוללת צהובה...

בסה"כ לראות את כל המשתתפים בקליפ שמחים, שרים ורוקדים מדבק גם את הנוכחים באירוע, וכל האירוע עצמו נשטף בשמחה של הקליפ שהופך לאטרקציה של הערב.

איך כותבים שיר לקליפ במתנה?

אנחנו בחברת ההפקה של קליפ במתנה, נבקש מכם פרטים מסוימים על בעל השמחה, ובהתבסס על הפרטים הללו נכתוב את השיר החדש שיככב בקליפ.

מה שמעניין אותנו זה נטיות הלב, סגנון החיים, תחביבים והלך הרוח של בעל השמחה. זה מה שיכתיב את המילים וזה גם מה שיקבע את סגנון השיר.

קליפ במתנה- הכי מקצועי שיש!

צילומי קליפ במתנה יכולים להתבצע בצילומי חוץ או באולפן עם מסך ירוק ורקעים מתחלפים, הכול לפי הצורך של השיר.

אנחנו בחברת ההפקה של קליפ במתנה משתמשים בציוד הכי מקצועי ומשוכלל שיש (מצלמת HD), משום שחשוב לנו שהקליפ יצא מלוטש, מצולם מעולה וברמה גבוהה. זה לא קליפ חובבני זה אמור להיות קליפ מקצועי לגמרי ובאיכות הכי גבוהה שיש.

גם ההקלטה מעולה- קליפ במתנה!

כדי להגיע לאיכות גבוהה של הקלטת השיר לקליפ במתנה, אתם יכולים לשיר בעצמכם והשירה עוברת עריכה ומעלימה זיופים.... או שהשיר מוקלט על ידי זמרי הבית שלנו באולפן הקלטות מקצועי עם כל הציוד המשוכלל הקיים.

הרעיון הוא שאיכות הקליפ חייבת להיות הכי מקצועית שיש, אל תנסו את זה בבית, כי קליפ במתנה חייב להיות ארוז בלחן ובמילים הכי נכונות ולהיות מופק באיכות שהופכת את המתנה הזו למתנה בלתי נשכחת לעוד שנים רבות...

 

 

 

מני גולדמן מנכ"ל GoldSongs שיר במתנה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה