דלתות וחלונות על פי תורת הפאנג שוואי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דלתות וחלונות על פי תורת הפאנג שוואי 

מאת   21/06/2016 |  נצפה 2057 פעמים

תפקידם של פתחי הבית- החלונות והדלתות על פי הפאנג שוואי- לפתחי הבית ישנם חשיבות רבה בויסות זרימת האנרגיה לבית.
על פי תורת הפאנג שוואי חזית הבית איננה דווקא מכיוון הכניסה לבית, המומחים בתחום ידעו לקבוע מהיכן הזרימה מגיעה, זה יהיה ברוב המקרים מכיוון כניסת השמש לבית ברוב היום.

מוטיב האור בפאנג שוואי,מסמל אנרגיות חיוביות,טוהר וחוזק.

תאורה טבעית היא המומלצת ביותר- מקום מואר מאור השמש, במבנה המואר מאור השמש דרך חלונות גדולים תמיד היה בו זרימת אנרגיה רבה, אשר תאיר את חלל המבנה על בסיס קבוע -תמיד יהיה בו שפע של אנרגיות טובות. ידוע שבארצות בהן רוב הזמן חשוך – סובלים יותר מדיכאונות ובעיות נפשיות.

תאורה מלאכותית- גם מקום אשר באופן טבעי איננו מואר, יהיה ניתן לזכות אותו באנרגיות חיוביות על ידי תאורה חזקה ורצופה, במקום מסוג זה חשוב לדאוג לתאורה חזקה באור צהוב ולא לבן על מנת להשרות אנרגייה חמה על השוהים במבנה.

העדיפו בית בעל פתחים וחלונות לכיוונים מוארים. מומלץ מאוד לפתוח תריסים ולהאיר בעת השהייה בבית ולאוורר את כל החדרים על בסיס קבוע.

דלת הכניסה-  חשוב שדלת הכניסה לבית תהיה נקיה, רחבה, לא מתקלפת ודהויה, חשוב מאוד שהכניסה לבית תהיה מזמינה, מוארת, ורחבה.
שכן, כניסה מוזנחת עם דלת סדוקה ומקולפת עלולה להזמין אנרגיה שלילית לביתכם. תדאגו לתקן את הדלת בזמן במידה וצריך.
תדאגו שאין בכניסה לביתכם עשבים, זבל כמו כיסאות שאינם בשימוש, אופניים ישנות, קרטונים וכו' אשר חוסמים את זרימת האנרגיה הטובה.
במידה והכניסה לביתכם צרה יחסית, הימנעו להניח עציץ בכניסה.
במידה ואתם גרים בקומות, מומלץ שחדר המדרגות יהיה תמיד נקי, ומסודר. כדאי לשים שטיח בכניסה לדירה.

דלת זכוכית- על פי תורת הפאנג שוואי דלת זכוכית היא פחות טובה מדלת פלדלת או דלת עץ מבחינת כניסת אנרגיה, היות ותפקידה של דלת הכניסה היא לסמל הגנה וביטחון.

בריחת אנרגיה- חשוב מאוד לאוורר את הבית על מנת להכניס יותר תאורה טבעית הבייתה, ההמלצה היא לא למקם דלתות מול חלונות מכיוון שהדבר יגרום לבריחת האנרגיה הטובה חזרה לחוץ הבית.
בנוסף, מומלץ להשאיר את פתח כניסת הבית או כניסת החדרים ללא מראה מיד בכניסה, וללא רהיטים אשר חוסמים מעבר ואוויר או תאורה, על מנת לאפשר את זרימת האנרגיה כלפיי פנים הבית.

דלתות פנים- גם לדלתות פנים קיים תפקיד חשוב לשינוע זרימת האנרגיה בבית, הרי אנו עוברים דרך פתחי הדלתות באופן יומיומי, עצם מעבר זה מעביר ומזרים את האנרגיה לשאר הבית. על כן, ניתן לאמר שאנו בעצמנו יוצרים זרימה בבית.

תאורת לילה לילדים- ילדים רבים נרדמים בקלות יתרה וישנים שינה ערבה יותר עם מנורת לילה הדלוקה בחדר הסמוך. מנורת לילה בצבע כחול תשרה על ילדים אוירה נינוחה ושלווה אשר תסייע להם בהרדמות קלה ונעימה יותר וכן תקנה להם שינה עמוקה יותר.

תאורה בעסקים- מוכח שבעלי עסקים שדואגים לתאורה חזקה ורבה בעסק שלהם, גורמים למשיכת לקוחות לעסק והקניה מתבצעת במהירות רבה יותר מעסקים אחרים. התאורה המומלצת בעסקים וחנויות היא תאורה חזקה, התאורה מושכת אליה לקוחות.

נר וקטורת ככלי טיהור- על מנת לטהר מרחב אנרגטי בעזרת נרות או קטורת יש לעבור בבית כולו מקיר לקיר, בכל חדרי הבית עם נר או קטורת דלוקים. ראשית, יש להתחיל מדלת הכניסה של הבית ולהתקדם בכיוון השעון. לתוצאות מירביות רצוי לבצע את ה"טקס" לאחר ניקיון הבית שכולל שטיפה, אבק ואוורור.


לסיכום, ישנה חשיבות רבה לאנרגיה המוזרמת מהסביבה מפתחי הבית שהם החלונות והדלתות, אנרגיה זו תביא איתה הצלחה בקריירה ובלימודים, פרנסה טובה ובריאות ולכן חשוב להקפיד על כניסתה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה