בוא להכיר את סוגי השלטים הקיימים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בוא להכיר את סוגי השלטים הקיימים 

מאת   15/06/2016 |  נצפה 1752 פעמים

פתיחת עסק אינה עיניין פשוט וכוללת השקעה אדירה של זמן וכסף לא תמיד הבחירות נכונות לעסק החדש לכן חשוב ללמוד על חלק מהנושאים שיכולים לחסוך זמן יקר וכסף רב.

אחד התחומים החשובים הוא מיתוג החנות או העסק, שלטים מותאמים לעסק יכולים למנף את העסק ולהגדיל את הכנסותיו, בחירת מיתוג שגוייה יכולה לגרום נזק ולהבריח קונים.

כיצד לבחור את המיתוג הנכון לעסק?

בבחירת שלט לעסק ישנם פרמטרים חשובים שצריכים לקחת בחשבון והם:

מיקום העסק (כביש ראשי, צומת מהירה,מקום חשוך)

גודל הנישה להתקנת השלט (נישה צרה, נישה רחבה, נישה ארוכה)

תקציב העומד לרשות בעל העסק (תקציב מוגבל, תקציב עשיר)

מיסוי השלט (עלות המיסוי השנתי רשות מקומית או עיריה)

פרמטרים אלו יקבעו לגבי סוג השלט שיותקן בעסק בהתייעצות עם יצרן שלטים מומחה.

מה הם סוגי השלטים הניתנים לבחירה?

ישנם שלטים פשוטים שעלותם זולה הם מיועדים לשטחים גדולים ומיועדים לפרסום לדוגמא: שלטי פח - שלט הכולל מסגרת עץ + פח מגולוון או פח לבן עליו מדבקה מודפסת באיכות במדפסות בפורמט רחב לעמידות חוץ, שלט זה הינו אחד מהשלטים הפשוטים ביותר ניתן לראות שלטים מסוג זה בעיקר באתרי בנייה או כשלטי חוצות.

שלטים מוארים - סוג שלט זה כולל ארגז אלומיניום או ארגז פח הכולל תאורת פלורסנטים לאחרונה הוחלפה התאורה לתאורת לדים חסכונית בחשמל, בחזית הארגז מוצב פרספקס מעביר אור הכולל מדבקה מודפסת מעבירת אור, שלט זה מיועד לנישות קבועות ומאפשר ראיה בלילה, מתאים לאזורים חשוכים, אזורי תעשייה, רחובות צרים וכו'.

אותיות בנויות - זהו אחד מסוגי השלטים היקרים המאפשר קבלת אותיות בבנית תלת מימד ממגוון חומרים, אותיות אלומיניום, אותיות פרספקס, אותיות פי וי סי, לאותיות אלו ניתן לצרף תאורת ניאון פנימית או תאורת לדים, חזית האות הינה פרספקס מעהיר אור המאפשר הארת האות בצורה מושלמת לראיה ממרחק רב, שלטים אלו ניתן לראות באולמות אירועים, רשתות שיווק גדולות ומרכזים גדולים, אותיות מוארות ניתנות להתקנה ישירות על גבי קיר או על גבי קונסטרוקציה, תהליך בניית האות הינה תהליך מורכב הכולל חיתוך עיבוד כיפוף הדבקה וליטוש של האות לכן שלט זה הינו בין השלטים היקרים.

שלטים אלקטרוניים - בשנים האחרונות חדרו לשוק פנלים לשילוט אלקטרוני הכוללים לדים rgb המאפשרים ראיית תמונה בצורה טובה היתרון בשילוט מסוג זה הוא הקלות של החלפת המסר, בעזרת תוכנת מחשב ניתן לשנות את המסר על המסך ועדכנו בתוך מספר דקות, שלטים אלו ניתן לראות בתחנות רכבת, בשדה תעופה ומתחמים נוספים, שלט זה הינו יקר מאוד ומאפשר הצגת מספר פרסומות במקביל על המסך לפי חלוקת זמנים לכל פרסומת.

אפשרות נוספת היא שילוט זמני כאשר בעל עסק אינו מעוניין בהשקעה גדולה ניתן להדפיס על גבי שמשוניות כרזות ענקיות במחירים זולים המאפשרים שילוט לזמן קצר.

יצור כל סוגי השלטים שילוט פנים שילוט חוץ, אותיות בנויות, שילוט תלת מימד

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה