מצלמות נסתרות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מצלמות נסתרות 

מאת   15/06/2016 |  נצפה 1723 פעמים

בזמן האחרון יוצא לנו כחברה ישראלית להיחשף להתעללות של גננות ומטפלות בפעוטות. החשיפה אמנם מעוררת זעם גדול, אך ניתן למצוא לה פתרון פשוט על ידי התקנה של מצלמה נסתרת לבית. מדובר במצלמות זעירות נסתרות לבית, שאפשר להחביא בכל חור קטן, להסוות, ואין למטפלת סיבה לחשוש. וכך בזמן אמת, יוכלו ההורים לפתוח בכל מקום, בעבודה, בבית, או אפילו בחופשה את האפליקציה שתראה להם בזמן אמת את התינוקות שלהם במעון.

את המצלמה הנסתרת הזעירה לבית ניתן יהיה גם לחבר באופן כמעט אנונימי לבגד של התינוק, וכך לקבל התמקדות אפילו גדולה יותר ממש על כל תזוזה ופעולה שלו במעון. כמובן שלפני התקנתם של המצלמות הנסתרות בבית המטפלת, יהיה עליכם לחשוב כיצד תעשו זאת בדיסקרטיות, בלי לעורר את חשדה. מכיוון  שאם היא תדע ולו לרגע קטן שהתקנתם מצלמה נסתרת לבית שלה, תאבדו את כל אפקט הביטחון שהמצלמות נועדו להשרות.

אנו מאמינים שככל שיהיה יותר שימוש במצלמה הנסתרת הזעירה לבית, כמות מקרי ההתעללות תרד בהדרגה, מכיוון שהתנהגות המטפלת תהיה חשופה אל ההורים, והורים רבים יתחילו להוציא את ילדיהם מהמעון לאחר שיראו משהו שאינו כשורה במצלמות הנסתרות בבית המטפלת.

היתרון הגדול של המצלמות הזעירות הנסתרות הוא שגם אם לא מתאפשר לכם להביט במצלמה בכל שעות היום, כי אם נהיה כנים אם עצמנו, לרובינו אין זמן, ניתן תמיד בסוף היום לצפות בהקלטה של המצלמה, ובמידה ותמצאו שהקלטה זאת אינה שימושית, כיוון שלא קרה כלום, תמחקו אותה, על מנת לפנות זיכרון במצלמה למחר, ואם תמצאו בה מידע שימושי, אז מצוין! תשמרו את המידע, ולא תהיה הוכחה טובה וברורה יותר במידה ותחליטו לפנות לבתי משפט.

 בנוסף, מצלמות אבטחה נסתרות לבית, מתקינים בביתכם הפרטי, ושבתוכן יש חיישנים, שכאשר נראה משהו חשוד במצלמה הביתית, תופעל אזעקה, וישלח לביתכם מישהו מהמוקד חירום שלנו, על מנת להבטיח בטחון לחפצים שלכם.

בשונה מהמצלמה הזעירה, אשר רק משדרת לנו מה קורה בזמן אמת, כאן המצלמה הנסתרת לבית מפעילה חיישנים ובפועל עלולה להקנות בטחון מלא לביתכם, כאשר אתם יודעים שברגע האמת יגיע לביתכם איש בטחון מהמוקד. מדובר אמנם בתחום בטחון שונה מאד, אך גם הוא חשוב, וניתן לשינוי כמו תחום המטפלות.

לסיכום, לאור מקרי ההתעללות הרבים לאחרונה בילדים ותינוקות, אנו מעלים למודעות גבוהה את פתרון המצלמות הזעירות הנסתרות אשר מותרות לשימוש בבית המטפלת, ומקווים שיביאו לשינוי במעונות הילדים, וימנעו מקרי התעללות רבים ומיותרים. ובנוסף מצלמות אבטחה נסתרות לבית מונעות מקרי פריצות וגניבות רבות.

ייעוץ, הכוונה, התקנה ותמיכה של מצלמות אבטחה סקיוריטי קאמס http://security-cams.co.il/  

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה