טיפול טבעי בטחורים ברפואה משלימה אפשרי? האם יש בו באמת תועלת?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפול טבעי בטחורים ברפואה משלימה אפשרי? האם יש בו באמת תועלת? 

מאת   29/02/2016 |  נצפה 1699 פעמים

רבים מהפונים אלינו שואלים , מתוך כאב, סבל וייאוש שלאחר נסיונות רבים ולפעמים לפני ניתוח טחורים האם הטיפול הטבעי ברפואה משלימה ייתן תוצאות. התשוב היא כן. טיפול שמשתף פעולה עם הטבע, ועם גוף האדם הוא טיפול שנותן תוצאות! הוא טיפול שמחזיר לאנשים את איכות החיים ולעיתים,כפי שאנשים מתארים –את החיים עצמם! 

בדרך לפתרון הטבעי חשוב לדעת כי שליש מאוכלוסיית העולם המערבי סובלת מבעיית הטחורים!

הסיבה לכך היא אורח החיים המערבי הכולל תזונה לקוייה,מעובדת, מהונדסת ומרוססת.שעות ישיבה מרובות. פעילות גופנית מועטת או מאומצת מידי כהרמת משקולות. וכמובן הרגלי התפנות גרועים (השירותים הם לא המקום לנוח מעמל היום עם עיתון מלחיץ!), אופן ההתפנות המערבי וכמובן לחץ,לחץ,לחץ בחיי היום יום.

 מהו הטיפול הרגיל שאותו מציע רופא המשפחה או הפרוקטולוג?

בדרך כלל ברגע שאדם מגלה כי המכה הגיעה אליו והוא חושד או חושב שהוא סובל מטחורים, הוא פונה לרופא משפחה או פרוקטולוג לאבחון ולקבלת טיפול.הטיפול ברפואה בטחורים מבוסס על חומרי הרדמה, מאלחשים , שבהם משתמשים גם ברפואת השיניים.המאלחשים הללו יכולים לסכן את הבריאות ובעיקר לאלה הרגישים להם (ומי יודע  שהוא רגיש עד שהוא לא מתנסה?)כשהטיפול בטחורים לא עוזר, וזה קורה, יציע הרופא בדרך כלל ניתוח טחורים משלל ניתוחים הקיימים בשוק לטיפול בטחורים.אבל חשוב להבין ולדעת מראש, כי גם הרופאים אינם יכולים להבטיח כי ניתוח טחורים,קשירת טחורים (ואפילו קשר פרפר J) אכן ימנע מהטחורים לשוב ולשבש לנו את החיים!.ההחלמה היא ארוכה וקשה וכמו בכל ניתוח, יכולות להיות פגיעות/כשלונות שיפגעו  משמעותית באיכות החיים  ועליהם מנסיוננו הרופא לא ממש מדבר! 

ולעומתו  מה מציע הטיפול טבעי ברפואה משלימה לבעיית הטחורים?

הטיפול הטבעי בטחורים ,קודם כל נותן מענה טבעי ומכווץ את הטחורים, מחזירם  לגודל הטבעי ומטפל בסבל וכאבים מטחורים.הוא נותן מענה לכל סוגי הטחורים ! כך שאם אתם סובלים מ: טחורים מדממים, טחורים בהריון, טחורים לאחר לידה וגם טחורים ב"דרגה 5" או טחורים כרוניים שהם מונחים ממש מייאשים? הטיפול הטבעי בטחורים נותן מענה לכולם.

הטיפול הטבעי משלב גם  שינוי פשוט בהרגלי התזונה, וזאת כדי לאזן את רמת החומציות ולהקל באופן טבעי על היציאות. גם הדרכה וטיפול בתוצאות אורח החיים הלחוץ הם חלק מהטיפול המושלם בטחורים!

סובל מטחורים? הגיע הזמן לקחת את עצמך בידיים, להאמין שאפשר להפסיק לסבול ולהתחיל לחיות!!!

הטיפול הטבעי של "שמן טוב רפואה טבעית" נותן מענה אמיתי מהטבע

מוזמנים לצור קשר טלפוני לייעוץ חינם

או לקרוא באתר על הטיפול הטבעי בטחורים

גילה ושמעון הלאג , "שמן טוב רפואה טבעית" איבחון, פתרונות וטיפולים ברפואה טבעית . מוצרי מרפא וקוסמטיקה טבעית. ניקוי הגוף מרעלים בשיטה ייחודית   http://www.shementov-nature.com/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה