איך בוחרים קבלן שיפוצים לעבודות שיפוץ בבית? על מה יש לשים דגש לפני הבחירה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך בוחרים קבלן שיפוצים לעבודות שיפוץ בבית? על מה יש לשים דגש לפני הבחירה? 

מאת   11/01/2016 |  נצפה 1224 פעמים

איך בוחרים קבלן שיפוצים לעבודות שיפוץ בבית? על מה יש לשים דגש לפני הבחירה?

שיפוץ הבית הוא הפתרון המושלם, לאנשים אשר מרוצים מהבית הנוכחי שלהם אך רוצים לשדרג אותו בהתאם לאופנה שהשתנתה, לחידושים הקיימים בתחום וגם בהתאם לצרכים שלהם שהשתנו עם השנים. באמצעות שיפוץ, ניתן לחסוך את המעבר לבית או דירה חדשה, על כל המשתמע מכך. על מנת לוודא כי השיפוץ יעבור בשלום ויתרה מכך, ישרת את המטרות שלכם, חשוב להשקיע מחשבה בבחירת קבלן שיפוצים. איך בוחרים קבלן שיפוצים? למה חשוב לשים לב? לפניכם כמה טיפים חשובים.

על איכות לא מתפשרים

לכל קבלן שיפוצים ישנה אסתטיקה משלו, בעולם השיפוצים קוראים לזה גימור. מבחינתכם זה אומר שקבלן השיפוצים שלכם צריך להיות מסוגל לעבוד ברמות גימור גבוהות, כדי שגם למראית העין המקצועית ביותר, העבודה תהיה איכותית.

ניסיון מקצועי של קבלן שיפוצים – תנאי חשוב לבחירה נכונה

חשוב כי קבלן השיפוצים שבחרתם יהיה מנוסה בעבודות שיפוצים, כי יהיה לו מוניטין בתחום ולא פחות חשוב – כי יהיה מומחה בתחום השיפוץ לו אתם זקוקים. ניסיון רב שנים של קבלן שיפוצים מוביל גם לקיומם של יתרונות כמו – קשרים בענף, עבודה עם בעלי מקצוע קבועים, עבודה עם חומרי גלם איכותיים, מחירים יותר זולים במקרים מסוימים וכן הלאה.

ניהול נכון של התקציב

פרט נוסף אליו יש לשים דגש הוא ניהול התקציב. משפחות רבות חוסכות כסף לשיפוצים ואינן יכולות להקצות יותר מהתקציב אותו ייעדו למטרה. על קבלן שיפוצים לנהל את התקציב בצורה חכמה, לבחור עם חומרי הגלם המתאימים, לדעת איפה לחסוך ואיפה להוסיף ולעשות את הכל תוך שמחשב טווח ביטחון למקרה של תקלות או כשלים.

עמידה בלוחות זמנים

תקופת השיפוצים לעיתים מלחיצה ומעיקה, עם כל הרעשים הנלווים לה ואנשי המקצוע הסובבים בבית. למרות שזה חלק מהעסקה, יש לוודא כי קבלן השיפוצים יודע לנהל נכון את הזמן על מנת לעמוד בלוחות הזמנים שהוקצו ובכך להביא כמה שיותר מהר את תקופת השיפוצים אל סיומה,קבלן שיפוצים מנוסה ומיקצועי יבצע טבלת  גנט לביצוע  הפרוייקט הכוללת  את  כל  סעיפי  הפרוייקט והעבודות לביצוע וכן  תיכנון  לוח זמנים  מול  קבלני  משנה .טבלת  גנט  יכולה לתרום  ולעזור להצלחת  הפרוייקט ועמידה בזמנים.קבלן  שיפוצים  רשום  ומיקצועי בדרך  כלל  יעמוד בזמנים  והתחייבות  בעבודה.

שאול בנימין  קבלן  רשום לבניה ושיפוצים www.building-95.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה