להסיר כל ספק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

להסיר כל ספק 

מאת   03/01/2016 |  נצפה 2419 פעמים

חורף הוא הזמן האידיאלי לטיפוח הגוף ולהסרת שיער בלייזר. קבלו טיפים והמלצות, מה כדאי וממה יש להיזהר. וגם: מדוע עדיין השיטה הטובה ביותר להסרת שיער היא שיטת הטיפול בלייזר

 

אחד הנושאים החמים בעולם הטיפוח והיופי, הוא תחום הסרת שיער בלייזר. אנו נחשפים כל היום לפרסומות רבות על טכנולוגיות חדשות ומגוונות המבטיחות תוצאות מדהימות וחידושים שלא הכרנו בתחום הסרת שיער בלייזר.

 

השיטות הישנות להסרת שיער

בעבר הדרך הנפוצה להסרת שיער הייתה ע"י שעווה אשר הועילה לשבועות בודדים והייתה כרוכה בלא מעט כאב. אלה שרצו להסיר שיער לצמיתות בחרו לטפל באפילציה, טיפול המתבצע ע"י החדרת מחט דקה מאוד לתוך שורש כל שערה ושערה, והעברת זרם חשמל לתוך השורש. אמנם שיטה זו מגיעה לתוצאות מצוינות אך הטיפול הוא ארוך וכואב.

 

השיטה החדשה - הסרת שיער בלייזר

השיטה החדשה - הסרת שיער בלייזר, מוכחת כשיטה הנוחה והאפקטיבית מכולם ובסופו של דבר גם הזולה ביותר.

חשוב לציין שישנם שני מכשירים - האינפרא אדום וה- IPL  - הנקראים "לייזר" בשפה היומיומית, אך בפועל הם מבוססים על טכנולוגיות אחרות, שהן זולות יותר ויעילות פחות מטיפול הסרת שיער בלייזר אמיתי. מנגד קיימים מכשירי הלייזר המקוריים המטפלים ביעילות ובנוחות, בכל שלבי הסרת השיער.

 

כיצד פועל הלייזר?

שיטת פעילות המכשיר היא ע"י החדרת אנרגיה דרך הפיגמנט של השערה לתוך השורש שלה, וכתוצאה מכך מושמד שורש השערה. מובן שככל שהמכשיר באיכות טובה יותר, כך הטיפול עשוי להצליח יותר.

יש לציין שהתוצאות והאפקטיביות במכשיר זה משתנות לפי האזורים השונים בגוף. בדרך כלל שיער הגוף ניתן לטיפול יותר בקלות משיער הפנים. כדי לתת מענה למורכבות זו, מכון ראוי לשמו משלב טיפול בשתי טכנולוגיות לייזר כדי להגיע לתוצאות אחידות ומושלמות.

 

שילוב טכנולוגיות לייזר – הדור הבא בהסרת שיער בלייזר

ישנו מכשיר מהפכני המשלב יחדיו  שתי טכנולוגיות לייזר מקוריות:  ALEXANDRITE  עם טכנולוגית הלייזר DIODE , ומבטיח תוצאה חלקה במיוחד! הטכניקה משנה את כל התפישה בנוגע להסרת שיער מיותר והופכת את הנושא המורכב הזה לבעל פיתרון קל ואיכותי. עם המכשיר החדש, הסרת שיער בלייזר הופכת לאפשרית עם כל סוגי השיער, ולכל גווני העור. בשונה מהשיטות הישנות להסרת שיער בלייזר, הטיפולים מתבצעים כמעט ללא כאב וללא תופעות לוואי, הודות לפטנט עולמי רשום המאפשר את קירור העור בזמן הטיפול.

שימו לב: מכון המשתמש במכשיר לייזר שכזה חייב השגחה רפואית, וייעוץ מקצועי מלווה.

 

בכדי לשמוע עוד הכנסו עכשיו לאתר של דבי וולף הסרת שיער בלייזר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה