כיסוי לשירותים אמבולטוריים, הוספת תוכן משמעותי לביטוח הבריאות שלך!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיסוי לשירותים אמבולטוריים, הוספת תוכן משמעותי לביטוח הבריאות שלך! 

מאת   03/12/2015 |  נצפה 1989 פעמים

בשנים האחרונות ישנה עליה משמעותית במודעות לביטוחי הבריאות הפרטיים במשק. יותר ויותר אנשים מבינים כי עליהם לקחת אחריות לבריאותם ולהצטרף לביטוח בריאות פרטי שיכסה אותם במקרה של קטסטרופה רפואית.

ביטוח הבריאות הפרטי אכן נותן פתרון בנושא של ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות ותרופות שאינן בסל הבריאות, אולם ישנם המון תחומי ביניים שבהם פוליסת הבריאות הפרטית אינה נותנת מענה.

כיסוי לשירותים אמבולטוריים וטכנולוגיות מתקדמות ברפואה נותן ממד נוסף לפוליסת הבריאות. הוא מעניק הרחבה ביטוחית בכל הקשור לטכנולוגיות חדשניות, ייעוצים רפואיים, הריון ולידה, בדיקות אבחנתיות וטיפולים מניעתיים.

מגוון כיסויים ושירותים למבוטח

הרחבת פוליסת הבריאות של מבוטח בכיסוי שירותים אמבולטוריים מעניק למבוטח יכולת שימוש בשירותים שעלולים להעיק עליו מבחינת כלכלית, לקצר את זמן ההמתנה לבדיקות, לתת גישה לטכנולוגיה המתקדמת ביותר ולסייע לו במגוון תחומים נוספים.

כיסוי זה הופך את פוליסת הבריאות הפרטית לפוליסה כוללת כל. המבוטח יכול להשתמש במסגרת הפוליסה בטוב ביותר שקיים בתחום הרפואה תוך ידיעה כי הכיסוי הקיים יממן את כל עלויות הניתוח, האביזרים, הבדיקות והייעוצים הנחוצים. הוא נותן למבוטח את האפשרות להתמודד עם מצבו הבריאותי בצורה הטובה ביותר ומסיר את הצורך לתשלום נוסף מ"כיסו של המבוטח" בכל הקשור לטיפול בו.

לסיכום

הטיפול הטוב ביותר במחלה הוא מניעתה. הכיסוי לשירותים אמבולטוריים וטכנולוגיות מתקדמות מסייע למבוטח במניעה, בגילוי מוקדם, באבחנה מדויקת ובשיפור סיכויי ההחלמה מהמחלה.
כיסוי זה הופך את פוליסת הניתוחים לפוליסה כוללת כל המעניקה למבוטח את חופש הבחירה המושלם.
מדובר אפוא בכיסוי חשוב להוספה ולכן מומלץ לפנות לסוכן הביטוח ולבקש ממנו לדאוג ולהוסיף את הכיסוי לפוליסת הבריאות שלכם.

בברכת בריאות שלמה סוכנות פיני רייך שרותי ביטוח.

ניר רייך,   סוכן ביטוח
פיני רייך שרותי ביטוח
סוכן מקצועי המתמחה בביטוחי בריאות, סיעוד וחיים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה