רוצה להיפטר מהמיגרנות שמפריעות לך בחיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רוצה להיפטר מהמיגרנות שמפריעות לך בחיים 

מאת   30/11/2015 |  נצפה 2901 פעמים

 

רוצה להיפטר מהמיגרנה שפוגעת לך בחיים

והפתרון !!!! בוטוקס ......

מאז תחילת שנות ה -20 שלי כבר סבלתי ממיגרנות. ולמי שלא מכיר את המצב ולא יודע מהם כאבי מיגרנה לתאר לכם זאת ישמע כמו "  גיהינום של כאב ראש."

הכאבים תמיד זהים - כאב פועם מאחורי עין שמאל שלי לפעמים הייסורים הגיעו  לנקודה שבה היו לי שתי אפשרויות לשכב בחדר חשוך ולנסות לישון –(בחלום ) או לקבל זריקה מהרופא שיכולה למוטט פיל ושתפיל אותי ל- 12 שעות.

והרי החדשות:

כקוראת מושבעת של חידושים בתחום הכאב והעלמתו ,הגעתי לייעוץ ובירור אצל אחד מהמומחים הרבים למיגרנות  ומומחית זו הציעה לי טיפול חדש שאושר לאחרונה על ידי ה- FDA: בוטוקס.

עכשיו לפני שאתם שואלים אותי  " ניסית טיפולים טבעיים ? כן ...ניסית דיקור ועיסויי טווינא ....כן " אנסה לענות על הכל ביחד  כן לפעילות גופנית? כן לכדורי מיגרנה ?כן  לשינוי בתזונה? כן לתרופות טבעיות? כמעט מריחואנה רפואית ?כן לטיפולים בעיסוי ?כן  לטיפול כירופרקטי ?כן לפיזיותרפיה? עבורי שום דבר לא עבד.

מיגרנות ובוטוקס

זה עדיין לא ידוע איך בדיוק בוטוקס שמיועד להעלמת קמטים עוזר למיגרנה  אך ישנה השערה כי התכווצות השרירים שנוצרת בזמן מיגרנה ומעוררת עוד יותר את המיגרנה נרגעת והשרירים משתחררים ונינוחים לאחר הזרקת הבוטוקס. אפשרות שניה מצביעה על כך שבוטוקס ומיגרנות יכולים להיות קשורים לאותו חומר כימי במוח.

בשלב זה, הייתי מוכנה לנסות כל דבר. אם מישהו היה אומר  לי שלשים את ראשי בטוסטר וזה יעזור  להעלמת הכאב של  המיגרנה  הייתי עושה זאת . אחרי מחקר קצר באינטרנט אצל דוקטור GOOGLE הסכמתי לנסות וקבעתי פגישה עם המומחה לניהול כאב .

ניסיתי ו :

לאחר בדיקות ועוד כמה בירורים  היינו מוכנים אני והמומחה לכאב להזרקה .הפגישה ערכה אולי  חמש דקות אבל לא בדיוק נוחה ונעימה. הטיפול בבוטוקס למיגרנות מורכב מהזרקה  לשבעה אזורים בראש ; מצח, ראש, צוואר, גב וכתפיים,. לא נעים במיוחד לפחדנית כמוני .זה כאב? כן.

ההזרקה הייתה לפני שבועיים ומאז כמי שסובלת ממיגרנות לפחות פעמיים שלוש בשבוע היתה לי רק מיגרנה אחת  וזה בהחלט סימן טוב. הרופא אמר שזה יכול לקחת קצת זמן עד שהבוטוקס יעשה את מה שעליו לעשות ובעיקרו תוצאות מתקבלות רק  לאחרד הסיבוב השני של הזריקות בעוד שלושה חודשים

לא יכולה לאשר שהטיפול אכן עוזר עד הסיבוב השני של הזריקות. תופעת הלוואי היחיד שחוויתי היתה נוקשות קטנה בצוואר  אבל חמש דקות של כאב קטנטן וקצת כאב בצוואר הינם כלום למה שיכול להיות  פתרון קבוע

את הניסיון הזה ביצעתי בחו:ל ולא בארץ –ואין מניעה לשאול רופאי כאב אם בארץ ניתן גם הטיפול

 

דבי הובר גז


מומחית לפתרונות טבעיים לכאב 


N-PAINSOLUTION.COM


INFO@N-PAINSOLUTION.COM


077-5100571


052-3483384

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה