וטרינר - דגשי בחירה עיקריים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

וטרינר - דגשי בחירה עיקריים 

מאת   24/11/2015 |  נצפה 2568 פעמים

מציאת וטרינר איכותי וברמה גבוהה, היא אחת מהפעולות החשובות שעליכם לבצע במידה ויש לכם חיית מחמד אהובה. כאשר המרפאה הווטרינרית מנוהלת כהלכה והיא מציעה את הקשת הרחבה ביותר של הטיפולים הנדרשים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם וחיית המחמד שלכם נמצאים בידיים טובות. במידה והינכם נמנים עם תושבי יבנה והסביבה המחפשים אחר וטרינר איכותי שניתן לסמוך על שירותיו הגעתם למקום הנכון. בשורות הקרובות תמצאו את כל הדגשים שמעידים על מרפאה וטרינרית איכותית באיזור שעימה כדאי להתקשר.

מכשור מתקדם

כל וטרינר בעל קליניקה מתקדמת, בין אם מדובר על וטרינר ביבנה או בכל מקום אחר, ישמח להציג בפניכם כבר בפגישת ההיכרות הראשונה את כל האמצעים הטכנולוגיים שעומדים לרשותו על מנת לאבחן ולטפל במגוון התחלואות שעשויות לפקוד את חיית המחמד שלכם. מבין מכשירים אלו ניתן למצוא אנדוסקופ, רנטגן, פלואורוסקופ, אקו-דופלר, אולטרסאונד, בדיקות מעבדה ממוחשבות, חדרי ניתוח מאובזרים וחדר לטיפולי שיניים. כמו שניתן להבין, וטרינר איכותי עימו כדאי להתקשר הוא וטרינר שמפעיל קליניקה במתכונת של בית חולים וטרינרי לכל עניין ודבר, כך שבכל בעיה שלא תצוץ ניתן יהיה לסמוך על מגוון אפשרויות הטיפול שלו.

שירותי חירום

חיות המחמד שלנו עשויות למרבה הצער להיקלע למצבי חירום מסכני חיים, וזאת בעקבות חבלה קשה מנפילה או תאונת דרכים, שאיפה או בליעת עצם זר, חסימות מעיים או כאשר ישנה מחלה כרונית ברקע כגון סרטן, סכרת, מחלות אוטואימוניות ועוד. על מנת להיות מכוסים על כל צרה שלה תבוא, רצוי לחפש אחר וטרינר שפועל גם במתכונת של וטרינר חירום. וטרינר זה יהיה זמין 24/7 בכל ימות השנה, יספק מענה טלפוני מהיר עבור כל שאלה ובמידת הצורך יגיע למקום הימצאה של חיית המחמד או יפתח את הקליניקה לטיפול חירום זה או אחר. קליניקה שפועלת בחירום אף תחזיק מנות דם מוכנות מראש לכל צרה שלא תבוא.

ניסיון מוכח

סביר להניח כי וטרינרים וותיקים ולמודי ניסיון כבר נתקלו כמעט בכל מקרה רפואי שקשור לסוג חיית המחמד שלהם. לעובדה זו חשיבות רבה בבחירת הווטרינר שלכם וזאת על מנת להיות בטוחים כי תהליכי האבחון ומתן הטיפולים בפועל אכן יתבצעו על הצד הטוב ביותר. על מנת להיות רגועים אפילו עוד יותר, חפשו וטרינר אשר עובד בשיתוף פעולה רציף מול וטרינרים נוספים ואף עם בית חולים וטרינרי בקרבת מקום, זאת על מנת להתייעץ במידת הצורך במקרים מורכבים או נדירים יותר.

בנוסף, על מנת לבחור וטרינר שמתאים לכם באופן מדוייק, התרשמו מראש מהיחס הבין אישי שלו מולכם ומהכימיה בינו לבין חיית המחמד שלכם. גם ניהול תיקים ממוחשב ויידוע הלקוחות אודות טיפולים מתוזמנים קרובים יעזרו לכם להתנהל נכונה עם חיית המחמד שלכם, ועל כן חשוב לברר האם איש המקצוע המיועד אכן פועל בשיטת עבודה זאת.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה