מי מפחד ממכונת תפירה אלקטרונית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי מפחד ממכונת תפירה אלקטרונית 

מאת   02/04/2008 |  נצפה 3426 פעמים
הקידמה הטכנולוגית משתלטת לנו על כל תחומי החיים ומגיעה גם למכונות התפירה.
אך אל בהלה מכונת התפירה האלקטרונית מביאה לנו אפשרויות תפירה חדשות, קלות בהפעלה ואפילו כן, כן, אמינות! ישנה חברה יפנית שנחשבת לגדול יצרני מכונות התפירה בעולם בשם ינומה והיא מייצרת יותר מ- 2 מיליון מכונות תפירה בשנה. נתון עצום זה נותן לחברה כוחות פיננסים גדולי כדי לפתח מכונות תפירה חדשות בטכנולוגיה מתקדמת.
אל בהלה, במכונות האלקטרוניות החליף היצרן ינומה את גלגלי השיניים המסורתיים בלוח אלקטרוני פשוט וזול הותוצאה במכונת התפירה המודרנית ישנן 25% פחות חלקים מאשר במכונות המכניות ! עובדה זו משפרת את איכות המוצר מכיוון שחלקים מכניים ובעיקר גלגלי שיניים נוטים להישחק עם השנים ולעומת זאת כרטיסים אלקטרוניים אמינים יותר ומחזיקים שנים רבות. יתרה מזאת, מסובך יותר ויקר יותר לתקן גלגלי שיניים במכונת תפירה מאשר להחליף כרטיס אלקטרוני.
יתרונות נוספים במכונת התפירה האלקטרונית הם מיגוון התפרים, רמת הביצוע המדוייקת, לולאות אוטומטיות, תפירת לולאות עם "עין" לג'קטים ומעילים ועוד... מכונות התפירה האלקטרוניות מצויידות גם במנוע אלקטרוני אשר משפר את עוצמת חדירת המחט לבד. לא כמו במנועים מכניים אשר בתפירה איטית המחט חודרת בכוח מועט ורק בהאצת המכונה מתגבר הכוח. במנוע אלקטרני עוצמת חדירת המחט לבד מופעלת מקסימלית גם בתפירה איטית. נכון, חשוב להקפיד יותר מהיכן קונים את המכונה ומאיזו חברה. אין ספק כי חברת ינומה היפנית ביחד עם חברת אלנא השוויצרית מציגים את הרמה הטובה ביותר בעולם. בנוסף יש לכם תמיכה מלאה מהיבואנים שלה: המרכז הישראלי למכונות תפירה המספקת פתרונות שירות זולים ומהירים מעצם היותם החברה הגדולה בישראל. אין מה לעשות אבל כל המוצרים היפנים לרבות האלקטרונים נחשבים בכל העולם כטובים ביותר וכך גם במכונות התפירה.
תשתחררו ממה שידעתם עד היום, מכונת התפירה היא לא עוד מכונה מיושנת אלא מכונה מודרנית שנותנת פתרונות לכל סוגי הבדים הבעייתים שמיוצרים היום.
רם קרינסקי בעל סוכנות לייבוא ושיווק בלעדי של מכונות תפירה - המרכז הישראלי למכונות תפירה אשר נוסדה בשנת 1934 ומייבאת את זינגר, ינומה-יפן, אלנא-שוויץ, שניידר, אולימפיה ובורדה.
רח' לוינסקי 82, ת"א. טל: 1-599-533-544 http://www.r-k.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה