הדרך אל ההצלחה בחיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הדרך אל ההצלחה בחיים 

מאת   10/11/2015 |  נצפה 2319 פעמים

צריך להיות אדם לגמרי סקפטי וללא אמונה על מנת לחשוב כי אין דבר שקיים ביקום מלבד מה שאנחנו יכולים לחוש בחושים הקיימים אצל בני האדם. כל הגדרה של דבר נורמאלי משתנה בכל תרבות ובכל עידן מחדש וגם בעולם החי ניתן לראות כי לכל התנהגות נורמאלית ישנה כזאת שסוטה מן התקן ומראה לנו כי ישנם דברים שאינם ברורים. המדע מגלה את עצמו כל פעם מחדש ובתור כזה שעדיין נמצא בחיתוליו, נראה כי הוא לא מספק את ההסברים עבור דברים שאין להם הסבר, מלבד כמה השערות היפותטיות. העולם הרוחני קיים עוד מן העת העתיקה וזה שבני האדם בוחרים שלא להתחבר אל עולם זה לא אומר כי תקשור אינו קיים או יחדל מלהתקיים.

 

לשפר את המצב הקיים

מתקשרים מקבלים המוני פניות של אנשים אשר מסתכמות בשאלות לגבי כמה נושאים עיקריים אשר חוזרים על עצמם בצורה כללית אך עם פרטים שונים כל פעם מחדש.

כל אלה הינן שאלות רציניות ומהותיות לגבי החיים של כל אדם על פני כדור הארץ, וכולנו היינו רוצים לדעת מהי הדרך הכי נכונה לחיות את החיים אשר ניתנו לנו במתנה על מנת שלא לבזבז זמן יקר ושאול על עשייה שאינה נכונה לנו. בני אדם עסוקים תמיד בדרכים לשפר את עצמם על מנת להיות אנשים יותר טובים בשביל עצמם או בשביל הסביבה בה הם חיים, כל אחד לפי האינטרסים האישיים שמניעים אותו קדימה. תקשור מסייע למעשה להציב כל חלק של החיים שלנו במקום הנדרש שלו בפאזל שנקרא החיים.

 

תקשור מקצועי ומדויק

לא חסרים אנשים אשר מתיימרים לדעת יותר עלינו ולספק לנו תשובות לשאלות בעזרת החיבור שיש להם עם עולם הנסתר. כאשר המניע הינו כוח או כסף ישנה חולשה ישנה וידועה לבני אדם ליפול בשבי שני אלה, ולהעביר מידע כוזב בדמות של מיסטיקנים.

תקשור אמיתי נעשה על ידי מתקשרים שיודעים לתת הסברים מדויקים וברורים לדברים שמתרחשים אצל האנשים שמגיעים לקבלת עזרה. מתקשר אמיתי תמיד יבצע שימוש ביכולות שלו לאחר הרשאה ברורה ומפורשת, ויספק מידע ללא שימוש לרעה ביכולות התקשור.

קבלה של תקשורים מקצועיים תסייע לכל אדם לנהל את חייו בצורה טובה יותר, ולקבל את המפתח אליו כה השתוקק על מנת להמשיך בחיים בצורה מוצלחת יותר

זוית השקפה אחרת שבוחנת את תרבות הצריכה והמידע החופשי תוך מתן ביקורת לכל אלה בעולם המודרני המערבי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה